noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس های گوشی سامسونگ S10 از فضا

نویسنده: sammobile.com ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۳۳۸ بار
عکس های گوشی سامسونگ S10 از فضا


عکس های گوشی سامسونگ S10 : به دنبال عرضه‌ی گوشی‌های Galaxy S10 در مالزی، نمایندگی سامسونگ در این کشور ده عدد از این دستگاه را به آسمان فرستاده است. و خب همانطور که انتظار می‌رفت این دستگاه‌ها عکس‌هایی بسیار شگفت انگیز از زمین گرفته‌اند. 
این نخستین بار می‌باشد که سامسونگ مالزی گوشی‌های هوشمند خود را به فضا فرستاده است. و همچنین این نخستین بار بوده که یک سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند چنین کاری را در مالزی انجام می‌دهد.
به مناسبت نخستین روز عرضه‌ی سری گوشی‌های S10 سامسونگ مالزی ده عدد از این دستگاه‌ها را در آسمان این کشور در ارتفاع 80 هزار پایی قرار داد. این ده گوشی Galaxy S10 می‌توانستند زمین را از بهترین نقطه دید ممکن ببینند، دست کم بهترین نقطه دیدی که یک گوشی هوشمند تا کنون دیده است! این دستگاه‌ها تصاویری از زمین را از منظرگاه بالا ثبت کرده‌اند که به طرز خیره کننده‌ای قابل تحسین‌ هستند.

عکس های گوشی سامسونگ S10

galaxy-s10-malaysia-launches-1

 رئیس سامسونگ مالزی، یونوسوو کیم، اعلام کرده که این کار «بازتابی بود از تصور ما از آینده‌ی سامسونگ». منظور وی تلاش این شرکت برای پیشگام شدن در تکنولوژی‌های جدید گوشی‌های هوشمند و رسیدن به قله‌هایی بالاتر بود. علاوه بر این مراسم، سامسونگ برای کسانی که در مراسم عرضه شرکت کرده بودند برنامه‌های جالبی ترتیب داده بود. از مشتریان خواسته شده بود که محل فرود هر کدام از آن ده دستگاه بر روی زمین را حدس بزنند و به ده پاسخ نزدیک به محل فرود یک دستگاه Galaxy S10 هدیه داده می‌شد.
galaxy-s10-malaysia-launches-2

عکس های گوشی سامسونگ S10 ویدیوی این مراسم را می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید:
 

    نظر خودتان را ارسال کنید