noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس های ساعت سامسونگ گلکسی واچ 2 افشا شد

نویسنده: gsmarena ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰ ق.ظ مشاهده: ۵۳۷ بار
عکس های ساعت سامسونگ گلکسی واچ 2  افشا شد

عکس های ساعت سامسونگ گلکسی واچ 2

اخیراً شایعات زیادی در مورد ساعت سامسونگ گلکسی واچ 2  منتشر شده است. گفته می شود این ساعت با آخرین ساعت اپل با قابلیت های ECG و تشخیص سقوط رقابت می کند و حتی شاید قابلیت اندازه گیری بدن آن سبب شود از ساعت اپل نیز پیشی بگیرد. 
هم اکنون اولین تصویر منتشر شده از آن را می بینید:

عکس های ساعت سامسونگ گلکسی واچ 2
همانطور که می بینید، نام دستگاه تایید شده و ظاهر کلی آن شبیه به Watch Active است. چیزی که عجیب است این است که  Watch Active تنها چند ماه است که به بازار آمده است. 
مسئله ی گیج کننده ی دیگر این است که چند روز پیش خبری منتشر شد که ادعا می کرد Galaxy Watch 2 در سه ماهه ی سوم امسال عرضه می شود اما اصلا حرفی از Watch Active جدید نزده بود. 
اگر Watch Active 2 در راه باشد، احتمالاً در روز هفتم آگوست می رسد. در برخی رندرها هم تاریخ 5 آگوست ذکر شده است. شاید سامسونگ نمی خواهد در رونمایی Note 10 و +Note 10 حتی برای لحظه ای توجه مخاطبین معطوف چیز دیگری بشود.
برخلاف مدل قبلی، ساعت سامسونگ گلکسی واچ 2 دارای بند چرمی است. دکمه ی پاور یک حلقه ی قرمز رنگ دور خودش دارد؛ دلیل آن مشخص نیست. در گزارش ها آمده بود که این ساعت در دو سایز 40 میلی متری و 44 میلی متری و در سه رنگ موجود خواهد شد. همچنین این ساعت دارای دو ورژن WiFi و LTE خواهد بود. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید