noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس ساعت Galaxy Sport 2019 سامسونگ منتشر شد

نویسنده: sammobile.com ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۹ ب.ظ مشاهده: ۲۴۰ بار
عکس ساعت Galaxy Sport 2019 سامسونگ منتشر شد

پیشتر اعلام شد که سامسونگ در حال طراحی ساعت هوشمندی جدید با نام ساعت Galaxy Sport 2019 می باشد. تصویر تازه منتشر شده از این ساعت ، ظاهر حدودی آن را به تصور کشیده است. 
 
سامسونگ با معرفی Galaxy Watch ساعت های خود را به برند Galaxy اضافه نمود. پیشتر این شرکت ساعت های خود را با برند Gear عرضه می کرد. گمان میرود سامسونگ قصد داشته باشد هدفون های خود را که با نام "بادز" شناخته می شوند را با نام Galaxy Buds ارائه نماید. 
 
 
 
galaxy-sport-2019-1
 

ساعت Galaxy Sport 2019


عکس ساعت Galaxy Sport 2019 که تازه منتشر شده تفاوت چندانی نسبت به عکس های پیشتر منتشر شده نداشته و در آن  لبه ی فلزی دندانه دار دیده نمی شود. بر اساس گفته ها ، ساعت Galaxy Sport مجهز به لبه ای صاف و چرخان خواهد بود. این لبه نشان و مشخصه ی اصلی ساعت های هوشمند سامسونگ بوده و این شرکت سال هاست از آن در ساعت های خود استفاده میکند. بدنه و سگک این ساعت از جنس استیل ضد زنگ بوده که با دیگر ساعت های تولید شده توسط سامسونگ متفاوت می باشد. عکس منتشر شده مشخصه ی ظاهری دیگر را به نمایش نگذاشته. هیچ اطلاعی در مورد قطعات فنی قرار گرفته در این ساعت توسط وب سایت منتشر کننده ی عکس گزارش نگردیده. 
 
چیزی که در مورد این ساعت می دانیم کد نام SM-R500 بوده که در وب سایت FCC تایید شده. مدل پیشین این ساعت با کد نام SM-R600 ثبت شده و اینطور به نظر میرسد که سامسونگ از شیوه ای معکوس برای نامگذاری محصولات خود استفاده کرده. 
 
ساعت Galaxy Sport 2019 دارای رم 4 گیگابایت و سیستم عامل Tizen بوده و مناسب برای اشخاص ورزشکار و اکتیو می باشد. این ساعت فاقد پشتیبانی از LTE ارائه خواهد شد و شاید سامسونگ در آینده تصمیم بگیرد مدل دارای پشتیبانی سیم کارت این ساعت را عرضه نماید. هنوز تاریخ مشخصی برای ارائه ی این ساعت هوشمند اعلام نشده. سامسونگ امکان دارد این ساعت را در 20 فوریه و یا در هفته ی بعد آن در کنگره ی جهانی موبایل رونمایی نماید.    
 

نظر خودتان را ارسال کنید