noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس بکگراند گوشی و چند برنامه‌ی خوب پس زمینه برای اندروید

نویسنده: androidauthority.com ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰ ق.ظ مشاهده: ۲۵۱ بار
عکس بکگراند گوشی و چند برنامه‌ی خوب پس زمینه برای اندروید

عکس بکگراند گوشی

پیدا کردن عکس بکگراند گوشی مناسب و خوب برای دستگاه‌های اندرویدی زیاد سخت نیست. هزاران برنامه برای انجام این کار وجود دارند. در صدر این لیست، یک جستجوی ساده در گوگل می‌تواند گزینه‌های متمایزی برایتان فراهم نماید. نکته این است که بهترین برنامه‌ای که با نیازهای شما سازگار است را پیدا کنید. بیایید نگاهی سریع به برخی از بهترین برنامه‌هایی که می‌توانید برای پیدا کردن تصاویر پس‌زمینه از آنها استفاده کنید بیاندازیم. 
Background HD
این برنامه بکی از قدیمی‌ترین و بهترین‌ها برای جستجو و دانلود عکس پس‌زمینه است. Background HD به شما این امکان را می‌دهد که در 30 دسته‌ی موضوعی مختلف به جستجوی تصاویر پرداخته و عکس پس زمینه‌ی دلخواه خود را پیدا کنید.

best-backgrounds-and-wallpaper-apps-1
عکس بکگراند گوشی

Muzei Live Wallpaper
Muzei یک برنامه‌ی آنلاین تغییر عکس پس زمینه است. با استفاده از این برنامه می‌توانید برای صفحه نمایش خود تنظیمات روزانه و یا حتی ساعتی ایجاد کنید. Muzei دو امکان در اختیار شما می‌گذارد: شما می‌توانید تصاویر پس زمینه و عکس‌ها را از گالری خود انتخاب کنید تا برنامه به صورت رندم آنها را بر روی صفحه به نمایش بگذارد و یا از گالری ممتاز و غنی آن استفاده کرده و هر روز از تصاویر تازه‌ی آن لذت ببرید.
Reddit
این برنامه یکی از جذاب‌ترین‌ها در نوع خود است. Reddit مجموعه‌ای طبقه‌بندی شده از هزاران عکس با کیفیت بالا را در اختیارتان قرار می‌دهد. این برنامه همچین دارای یک بخش جستجوی قوی است تا به راحتی بتوانید عکس‌های دلخواه خود را پیدا کنید. استفاده‌ی معمولی از Reddit رایگان است اما بر خلاف دو برنامه‌ی دیگر که قبلا معرفی کردیم دارای یک بخش پولی Gold نیز می‌باشد که امکانات و ویژگی‌های بیشتری در اختیارتان خواهد گذاشت.

best-backgrounds-and-wallpaper-apps-2
عکس بکگراند گوشی

 Redsplash
این برنامه یکی از جدیدترین‌ها در این حوزه است. Redsplash دارای مجموعه‌ای صد هزار عددی از عکس‌های با کیفیت بوده که به طور روزانه نیز آپدیت شده و تصاویر جدیدتری بر روی آن قرار می‌گیرد. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و زیبا است. این برنامه نیز مانند Reddit دارای دو بخش رایگان و پولی می‌باشد؛ اما با این تفاوت که Redslash با قیمت پایین‌تری امکان دسترسی به ویژگی‌های پولی و گزینه‌های بالاتر خود را به شما می‌دهد.
best-backgrounds-and-wallpaper-apps-3
 عکس بکگراند گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید