noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکاسی حرفه ای با موبایل به وسیله اپلیکیشن های مخصوص

نویسنده: readwrite.com ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۲۷۶ بار
عکاسی حرفه ای با موبایل به وسیله اپلیکیشن های مخصوص

عکاسی حرفه ای با موبایل به وسیله اپلیکیشن های مخصوص

عکاسی حرفه ای با موبایل : دنیای عکاسی همیشه مملو از هیجان و هنر بوده و امروزه با اضافه شدن قابلیت هوش مصنوعی AI هیجان و خلاقیت در عکاسی به حد فوق العاده ای رسیده. حتی گاهی هوش مصنوعی به قدری پیشرفت داشته که مشکل ساز شده که به عنوان مثال می توان به مشکل فیسبوک در سال 2017 اشاره نمود که ربات ها و هوشهای مصنوعی مورد استفاده ی این شرکت زبان خاص خود را اختراع کرده و دسترسی سرورها به اطلاعات را مسدود کردند. 
کسب و کارهای مختلف امروزه باید از فناوری های مختلف برای بهتر به نظر رسیدن وب سایت های خود استفاده کنند و این بهتر به نظر رسیدن شامل عکس های قرار گرفته در وب سایت ها بوده که اگر این کار را نکنند توسط گوگل جریمه می شوند. همگی باید به نوعی برای بهتر به نظر رسیدن وب سایت های خود تلاش کرده تا همیشه زیبا به نظر برسند. امروزه می توان برای تهیه ی عکس ها از آموزش ها و دوره های بسیاری استفاده نمود که پیشتر دسترسی به آن ها برای قشر محدودی فراهم بود. امروزه صنعت عکاسی به طوری پیشرفت کرده تا بتوان با سهولت بیشتری به یک عکاس حرفه ای تبدیل شده و خلاقیت خود را شکوفا سازید. 
 
تصاویر امروزه بخش اعظمی را در فناوری ایفا می کنند ، آن ها در گالری گوشی ، پادکست ها ، یوتیوب مورد استفاده بوده و باید با کیفیت و خلاقیت بالا ثبت شده تا توجه بیشتری را به خود جلب کنند ، اما چطور می توان عکس هایی مناسب را با استفاده از فناوری امروزی ثبت و ویرایش نمود؟ در ادامه چگونگی انجام این کار را به شما توضیح خواهیم داد.
 
در دنیایی که تعدا برنامه های عکاسی روز به روز در حال افزایش بوده مشکل است که تشخیص دهید کدام برنامه می تواند در ثبت عکس ها به شما کمک کرده و موجب افزایش مهارت های شما در عکاسی شود. 
 
better-photographer-1
عکاسی حرفه ای با موبایل 

افراد علاقه ی زیادی دارند که بتوانند عکس های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و برنامه ها و شبکه های اجتماعی امکان ویرایش و ثبت عکس ها را به صورت محدود در اختیار شما قرار می دهند ، شاید کلیشه ای به نظر برسد اما افراد به طور معمول علاقه دارند تا در حین انجام کارها مهارت های خود را نیز مقداری در آن زمینه افزایش داده تا پیشرفت داشته باشند. 
 
ما همیشه به دنبال راهی برای بهتر شدن بوده ایم و جستجو برای بهتر شدن هیچگاه در ما خاموش نشده و میخواهیم در کاری که از انجام آن لذت می بریم بهتر و بهتر شده و مهارت های تازه ای در رابطه با آن کسب کنیم. ما همیشه به دنبال الهام گرفتن از اطراف بوده و می خواهیم راهی بهتر را برای پیشرفت پیدا کنیم. 
 
better-photographer-2
 عکاسی حرفه ای با موبایل

برنامه و اپلیکیشن های بسیاری هستند که می توانند به شما برای ویرایش و بهتر ثبت شدن عکس ها کمک کنند اما برخی از آنها نه تنها به شما در عکاسی کمک کرده بلکه مهارت های شما را افزایش داده تا به عکاسی ماهر تبدیل شوید. 
 
برنامه ی Adobe Lightroom CC 
 
better-photographer-3
 عکاسی حرفه ای با موبایل

برنامه ی Adobe Photoshop Lightroom CC رایگان ، قدرتمند و پر از ویژگی های مختلف بوده که به شما کمک می کند تا عکس های گرفته شده را به سادگی هرچه تمام تر ویرایش کرده و به حالت دلخواه خود تبدیل کنید. می توانید در میزان گرمی و سردی رنگ ها ، نور و کنتراست در عکس را تغییر دهید. این برنامه برای سیستم عامل های iOS و اندروید قابل دانلود می باشد. 
 
 
 
برنامه ی Skillshare
 
better-photographer-4
 عکاسی حرفه ای با موبایل

برنامه ای که می توانید از میلیون ها آموزنده مسائل مفیدی را آموخته و در 25.000 کلاس آنلاین شرکت کنید. این برنامه برای اندروید و iOS قابل تهیه می باشد. 
 
 
 
برنامه ی VSCO 
 
better-photographer-5
 عکاسی حرفه ای با موبایل

در این اپلیکیشن می توانید عکس ها را آپلود کرده و به دلخواه خود با استفاده از ابزار مختلف ا« ها را ویرایش نمایید. در این برنامه می توانید استعداد و خلاقیت خود را شکوفا کرده و عکس های ویرایش شده را به دیگران به اشتراک بگذارید. 
 
 
برنامه ی ViewBug 
 
better-photographer-6
عکاسی حرفه ای با موبایل 

فضایی مناسب برای ارتقاء مهارت های عکسبرداری ، در این فضای مجازی میلیون ها عکاس عکس ها را با استفاده از ابزارهای متعدد ویرایش کرده و در رقابت های مختلف شرکت کرده و مهارت های خود را به نمایش بگذارید. 
 
 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید