noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عمر باتری گوشی A10 را چطور افزایش دهیم ؟

نویسنده: samsungia ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸ ق.ظ مشاهده: ۹۲۳ بار
عمر باتری گوشی A10 را چطور افزایش دهیم ؟

برای آن که بیشتر از عمر باتری گوشی A10 بهره مند شوید و عمر آن را افزایش دهید، می توانید با چند روش ساده دستگاه را کم مصرف کنید.
 

افزایش طول عمر باتری گوشی :

امروزه گوشی های موبایل به صفحه نمایش های بزرگی مجهز هستند. هرچه صفحه نمایش بزرگتر باشد انرژی بیشتری لازم دارد. و اول از همه، تنظیمات روشنایی را بررسی کنید؛ اگر در حالت بیشینه قرار داشته باشد، باتری خیلی زود تمام می شود. بهترین حالت برای حفظ باتری، تنظیم روشنایی در حداقل است. برخی دستگاه ها دارای گزینه ای هستند که نور صفحه به صورت خودکار تنظیم می شود و در شرایط جوی مختلف تغییر می کند. 
 
می توانید از آدرس Setting> Display and Wallpaper> Brightness به تنظیمات روشنایی دست پیدا کنید. 
 
به علاوه باید زمان کوتاهی را برای روشن ماندن صفحه نمایش در نظر بگیرید؛ مثلاً بعد از 30 ثانیه صفحه سیاه شود. برای تغییر زمان روشن ماندن صفحه به settings>screen>screen timeout مراجعه کنید. 
 
دستگاه را در وضعیت power saving قرار دهید:
حتی هنگامی که از دستگاه استفاده نمی کنید، دستگاه در پس زمینه کارهایی انجام می دهد. هر کاری که گوشی انجام می دهد، باتری را می خورد. خوشبختانه اندروید از قابلیت Power saving برخوردار است که باعث می شود گوشی انرژی کمتری مصرف می کند. هر گاه بخواهید می توانید این قابلیت را روشن کنید. همچنین می توانید این قابلیت را طوری تنظیم کنید که هنگامی که شارژ باتری به 5 یا 15 درصد می رسد، روشن شود. 
 
می توانید به آدرس setting> battery> power saving mode بروید و این قابلیت را روشن کنید.
 
به جای High Accuracy در لوکیشن از  Power saving استفاده کنید
برای تعیین موقعیت مکانی می توانید از GPS، Wifi و شبکه ی موبایل استفاده کنید. هنگامی که آن را در وضعیت high Accuracy قرار می دهید، دستگاه شارژ زیادی مصرف می کند. اگر به موقعیت مکانی خیلی دقیق نیاز ندارید، می توانید GPS را خاموش کنید و فقط از وای فای یا شبکه ی موبایل استفاده کنید؛ بدین ترتیب مصرف باتری را کاهش دهید. 
 
برای پیدا کردن گزینه ها به آدرس settings>general>location>mode بروید.
 
اگر از اپلیکیشن گوگل فوتو استفاده می کنید، از شما پرسیده می شود که می خواهید از عکس هایتان بک آپ بگیرید. اگر پاسخ شما مثبت باشد، این اپلیکیشن دائماً در حال بک آپ گرفتن است و باتری سریع خالی می شود. اگر برای شما مهم نیست که عکس هایتان دائماً بک آپ گرفته شود، می توانید گزینه ی بک آپ را در حالت while charge only قرار دهید تا باتری خلاص شود. 
 
برای تکمیل فرآیند به آدرس Google Photos>Settings>Auto backup بروید.
 
برای تصویر پس زمینه از تصاویر متحرک استفاده نکنید  و سعی کنید بیشتر از پس زمینه های ساده و بی حرکت استفاده کنید. 
 
برای انتخاب تصویر پس زمینه به settings>display and wallpaper بروید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید