noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

علت روشن نشدن بلوتوث گوشی سامسونگ A70 چیست ؟

نویسنده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶ ق.ظ مشاهده: ۱۱۴۴ بار
علت روشن نشدن بلوتوث گوشی سامسونگ A70 چیست ؟

علت روشن نشدن بلوتوث گوشی سامسونگ A70 : چند دهه ی پیش،  از بلوتوث فقط برای به اشتراک گذاری فایل ها استفاده می شد که هم اکنون شبکه های اجتماعی مثل واتساپ این کار را انجام می دهند. بلوتوث برای انتقال فایل سرعت کمی داشت. توسعه یافتن دستگاه های بی سیم کاربرد بلوتوث را تغییر داد. کسانی که رابطه ی خوبی با کابل و سیم ندارند علاقه مند به دستگاه های بی سیم هستند. می توان به راحتی هر دستگاه بلوتوثی را به تلفن هوشمند متصل کرد و از آن استفاده نمود.

دلیل روشن نشدن بلوتوث گوشی سامسونگ A70 چیست ؟

پلتفرم اندروید به خوبی با بلوتوث سازگار است و امکان انتقال داده ها را به صورت بی سیم با دستگاه های بلوتوثی دیگر فراهم می کند. Galaxy A70 یکی از گوشی های سری A سامسونگ است که قابلیت های زیادی دارد. سامسونگ گوشی های می سازد که با آیفون رقابت می کنند. اخیرا برخی از دارندگان این دستگاه در مورد یکی از مشکلات اتصال شکایت می کنند. هنگامی که بر روی گزینه ی بلوتوث ضربه می زنند، آیکون خاکستری رنگ می شود و کار نمی کند. 
گزارش شده حتی گاهی بعد از ضربه زدن بر روی آیکون بلوتوث، دستگاه ری استارت می شود. در این مطلب روش های موثر برای برطرف کردن این مشکل توضیح داده می شوند. 
برخی از مصرف کنندگان، تصور می کنند که اتصال گوشی به سایر دستگاه های بلوتوثی کار مشکلی است. برخی از کاربران نیز با خطا مواجه می شوند. این روش علت روشن نشدن بلوتوث گوشی سامسونگ A70 مشخص می کند ولی مشکل را برطرف نمی کند اما به کاربرانی که نمی توانند مشکل را حل کنند، کمک می کند تا از بلوتوث استفاده نمایند. 
کرکره ی اعلانات را پایین بکشید.
Quick settings panel را باز کنید. 
بر روی آیکون بلوتوث ضربه بزنید. 
بر روی Pair new ضربه بزنید. اسکن دستگاه ها شروع می شود و شما می توانید فهرست دستگاه های پیدا شده را مشاهده کنید. 
بر روی نام دستگاهی که می خواهید همگام سازی کنید، ضربه بزنید. 
بهترین روش برای برطرف کردن مشکل اتصال بلوتوث در دستگاه های اندرویدی، به روز رسانی نرم افزار دستگاه است. استفاده از ورژن های قبلی اندروید می تواند در اتصال بلوتوث مشکل ایجاد کند. به روزرسانی ها باگ ها را برطرف می کنند و قابلیت های جدیدی به همراه می آورند. شاید به روزرسانی تغییر زیادی ایجاد نکند اما می تواند خیلی از مشکلات را برطرف کند. برای به روزرسانی دستگاه به دستورالعمل زیر عمل کنید:
گوشی شما باید به یک وای فای قوی متصل باشد. 
به تنظیمات بروید. بر روی About device ضربه بزنید. 
بر روی System Updates ضربه بزنید. 
در منوی تنظیمات دنبال Updates بگردید. 
اگر به روزرسانی موجود بود بر روی  download and install ضربه بزنید. 
بعد از نصب به روزرسانی دستگاه ری استارت می شود. 
دارندگان دستگاه های اندرویدی علاقه دارند از دستگاه های بلوتوثی مثل اسپیکر، بلوتوث، ساعت و دستگاه های دیگر استفاده کنند. هنگامی که دستگاه های زیادی همگام سازی می شوند، دستگاه خطا می دهد. در این صورت، شما باید همه ی دستگاه های همگام سازی شده را حذف کنید و تلاش کنید تا  دستگاه مد نظر را همگام سازی کنید. این روش در اکثر موارد جواب می دهد. شاید این روش خسته کننده به نظر برسد اما برای خیلی از کاربران مفید بوده است. برای حذف کردن دستگاه ها، به منوی تنظیمات بروید. بر روی Bluetooth ضربه بزنید. چند لحظه صبر کنید تا فهرست دستگاه هایی که حداقل یک بار به تلفن شما متصل شده اند، پدیدار شود. بر روی نام هر دستگاه ضربه بزنید و Remove را انتخاب کنید. با استفاده از همین روش، همه ی دستگاه ها را حذف کنید. دستگاه را ریستارت کنید و مجدداً اتصال را از نو برقرار کنید. 
اگر کاربر اندروید بوده اید، کاملاً با برنامه های رایگان گوگل پلی آشنا هستید. برخی برنامه های رایگان پلی استور سالم نیستند. شاید برنامه ی متفرقه ای نصب کرده باشید که از بلوتوث استفاده می کند. سوالی که پیش می آید این است که چطور متوجه شویم کدام برنامه مشکل ایجاد کرده است. اگر دستگاه در حالت Safe Mode کار می کند، بنابراین باید برنامه های مشکوک را حذف کنید. برای بالا آوردن گوشی در حالت Safe Mode، دکمه ی پاور را فشار دهید و نگه دارید تا دستگاه خاموش شود. دکمه ی کم کردن صدا را در کنار دکمه ی پاور فشار دهید. هنگامی که لوگوی اندروید ظاهر شد، دکمه ی پاور را رها کنید. مجدداً دکمه ی پاور را با دکمه ی کم کردن صدا فشار دهید. تلفن در حالت ریکاوری روشن می شود، سپس هر دو دکمه را رها کنید. یک پیام ظاهر می شود که از شما می خواهد تلفن را در حالت Safe Mode قرار دهید. بر روی Ok ضربه بزنید تا تایید شود. شما  safe mode زا در پایین تصویر خواهی دید. 
برخی از کاربران می گویند اتصال بلوتوث تنها با یک دستگاه خاص برقرار نمی شود. از روشن بودن بلوتوث دستگاه ها اطمینان حاصل کنید. اگر دستگاه به تلفن های دیگر متصل می شود و فقط به دیک دستگاه متصل نمی شود، بلوتوث آن را حذف کنید و دوباره اتصال برقرار کنید. داده های دستگاه را پاک کنید و دوباره همگام سازی را انجام دهید. وارد تنظیمات گوشی شوید. بر روی  Application Manager ضربه بزنید. بر روی فهرست همه ی برنامه ها ضربه بزنید تا همه ی برنامه ها را ببینید. Bluetooth را پیدا کنید و بر روی آن ضربه بزنید. بر روی Force Stop ضربه بزنید. Clear Cache را انتخاب کنید و تایید نمایید. بعد از انجام همه ی مراحل تلفن را ریستارت کنید.
پاک کردن Cache دستگاه گاهی می تواند تمام مشکلات اتصال را پاک کند. Cache فایل های ناخواسته ای هستند که به صورت خودکار ذخیره می شوند و حافظه ی دستگاه را اشغال می کنند. برای برطرف کردن مشکلات بلوتوث Cache را پاک کنید. برای پاک کردن کش، دکمه ی پاور را فشار دهید و نگه دارید. دکمه ی بالا بردن صدا و دکمه ی پاور  را فشار دهید تا لوگوی اندروید ظاهر شود. هر دو دکمه را رها کنید. در حالت ریکاوری، گزینه های متعددی را مشاهده خواهید کرد. Wipe cache partition را انتخاب کنید. با ری استارت کردن گوشی از حالت ریکاوری خارج شوید. 
در آخرین روش، از داده ها بک آپ بگیرید و دستگاه را ریست فکتوری کنید. به این ترتیب همه ی فایل های معیوب و برنامه های مشکل زا پاک می شوند. به تنظیمات دستگاه بروید. بر روی Back Up and Reset ضربه بزنید. بر روی Factory Data Reset ضربه بزنید. بر روی Reset Device ضربه بزنید. گزینه ی Delete All option را انتخاب کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید