noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

علت خرابی گلکسی فولد در دفترچه ی راهنمای آن ذکر شده

نویسنده: gizmochina.com ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۲۴۸ بار
علت خرابی گلکسی فولد در دفترچه ی راهنمای آن ذکر شده

علت خرابی گلکسی فولد : عرضه ی گلکسی فولد که به علت بروز مشکلاتی به تعویق افتاده بود، در راه است. دفترچه ی راهنمای گلکسی فولد ورژن AT&T در رسانه ها ی کره ای منتشر شده است که حاوی تعداد زیادی هشدار در مورد آسیب های احتمالی است. 

leaked-galaxy-fold-1

علت خرابی گلکسی فولد در دفترچه ی راهنمای آن ذکر شده

یکی از آن هشدارها در مورد نکندن لایه رویی صفحه نمایش است. این هشدار قبلاً بر روی جعبه نوشته شده بود. متن هشدار به این صورت می باشد:«توجه کنید! صفحه نمایش دارای یک لایه ی محافظ است؛ کندن آن و استفاده از هر محافظ و برچسب دیگری به آن صدمه می زند.» این بار سامسونگ علاوه بر جعبه این هشدار را در دفترچه ی راهنما هم قید کرده است تا به هیچ عنوان کسی از آن بی اطلاع نباشد.

عرضه مجدد Galaxy Fold
leaked-galaxy-fold-2
علت خرابی گلکسی فولد

جدا از این، سامسونگ یادداشتی در دفترچه ی راهنما اضافه کرده که بیان می کند هلال وسط صفحه نمایش- جایی که باز و بسته می شود- کاملاً نرمال و طبیعی است. یادداشت به این شکل می باشد:«دقت کنید: شما در وسط صفحه نمایش یک انحنا مشاهده می کنید. این خصیصه ی طبیعی دستگاه است. هنگامی که دستگاه را داغ می کنید توجه داشته باشید که هیچ گونه شی خارجی در وسط صفحه نمایش قرار نگیرد»

leaked-galaxy-fold-3
علت خرابی گلکسی فولد

این گزارش همچنین بیان می کند، سامسونگ ماه آینده برای رقابت با Mate X گلکسی فولد را وارد بازار خواهد کرد. یکی از دلایل تعویق عرضه ی گلکسی فولد این بود که سامسونگ نمایندگانش را آموزش دهد تا دستگاه را به خوبی معرفی کرده و طرز استفاده ی آن را به درستی به خریداران آموزش دهند.

تاریخ فروش گلکسی فولد

 برای مثال، به خریداران بگویند که نباید لایه ی رویی صفحه نمایش را از آن جدا کرد؛ این لایه کل صفحه را نپوشانده و باعث می شود مصرف کنندگان  آن را با محافظ صفحه نمایش اشتباه بگیرند. 
 
 

نظر خودتان را ارسال کنید