noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عرضه پلی استیشن 5 سونی تا آوریل 2020

نویسنده: 91mobiles.com ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۳۶۹ بار
عرضه پلی استیشن 5 سونی تا آوریل 2020

عرضه پلی استیشن 5 سونی

عرضه پلی استیشن 5 : در فراخوان اخیر وضعیت مالی شرکت ها، سونی ادعا کرد نسل بعدی کنسول های بازی هنوز در مرحله ی تحقیق و توسعه قرار دارند. 
به علت این که سونی قصد دارد کنسول های پلی استیشن 4 را تا جایی که جا دارد بفروشد، و عرضه پلی استیشن 5 را تا آوریل 2020 شروع نخواهد کرد. این اطلاعات در فراخوان وضعیت مالی شرکت ها توسط شرکت سونی افشا شد. سونی اظهار کرد نسل بعدی کنسول های بازی تا سال آینده وارد بازار نخواهد شد، چرا که این کمپانی قصد دارد کنسول های بازی پلی استیشن 4 خود را که هم اکنون 16 میلیون دستگاه از آن موجود دارد را در سال مالی جاری به فروش برساند. کنسول پلی استیشن 4 از پرفروش ترین های تاریخ نیست اما به هر  روی 100 میلیون دستگاه از آن در سراسر دنیا به فروش رسیده است، این میزان از فروش به خودی خود دستاورد بزرگی برای هر محصولی است. 
بیشتر جزئیات کنسول جدید پلی استیشن توسط طراح پلی استیشن سونی، مارک کرنی در مصاحبه با Wired برملا شده است. بر اساس این مصاحبه، ارتقای این کنسول ویژگی هایی را به این دستگاه اضافه خواهد کرد که عبارتند از: بازی با کیفیت 4k و ثبات تصویر 60ps (اگر نمایشگر و اینترنت شما پشتیبانی کند، می توانید از کیفیت 8k نیز بهره ببرید.)، اضافه شدن ردگیری اشعه به پلتفرم، اضافه شدن SSD(این ویژگی باعث بهبود ویژگی Fast Travel می شود) و واکنش های انیمیشنی(تغییر ساختار بازی). 
استفاده کنندگان قدیمی پلی استیشن های سونی می دانند که همه ی بازی ها و خریدهای قدیمی در ورژن های جدید هم قابل استفاده هستند. با توجه به این باید دید سونی چگونه مشتریانش را متقاعد می کند تا برای کنسول جدید بازی بخرند؛ این در حالی است که جا افتادن پلی استیشن 5 در بازار به خودی خود زمان بر است. قیمت این دستگاه هنوز مشخص نیست اما قطعاً از کنسول های موجود بالاتر است. خرده فروشی ها هم قیمت را کمی بالا می برند. سونی تلاش می کند تا با توجه به توانایی ها و ویژگی های PS5 قیمت متعادلی را برای آن در نظر بگیرد.
تاریخ عرضه پلی استیشن 5 مشخص نیست. احتمالاً پلی استیشن 5 در E3 سال آینده حضور داشته باشد و از سال 2020 به فروش برسد. توسعه دهندگان می توانند در این مدت خودشان را به به روزرسانی ها هماهنگ کنند و توانایی خود را برای بازی های این کنسول بالا ببرند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید