noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

طراحی کشویی سامسونگ A80 را در اینجا مشاهده کنید

نویسنده: sammobile.com ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۷ ب.ظ مشاهده: ۴۹۲ بار
طراحی کشویی سامسونگ A80  را در اینجا مشاهده کنید

طراحی کشویی سامسونگ A80  را در اینجا مشاهده کنید

ویدیویی از بهترین و خاص ترین قابلیت گوشی سامسونگ A80 تهیه شده است. Galaxy A80 گوشی خاص و منحصر به فردی است چرا که با آن پرچم دار نیست با دستگاه های قدرتمندی رقابت می کند. 
جذاب ترین ویژگی  سامسونگ A80 ، دوربین کشویی و چرخشی آن می باشد. برای سامسونگ، استفاده از این مکانیزم به معنای تولید گوشی هایی با صفحه نمایش بی کران و بدون پانچ است. دوربین چرخشی این امکان را فراهم می کند که عکس های سلفی کیفیت یکسانی با عکس های دوربین اصلی داشته باشند. 

در مورد گوشی  Galaxy A80، نگرانی هایی وجود دارد، زیرا سامسونگ مبحث جدیدی را با آن باز کرده است. به هر حال این دستگاه از یک قسمت متحرک برخوردار است و گذر زمان نشان می دهد که این مکانیزم چطور کار می کند و چقدر دوام می آورد. 
خبر خوب این است که سامسونگ برای محافظت از مکانیزم کشویی زحمت زیادی کشیده است. تلفن همراه مذکور قدرت تشخیص افتادن گوشی را دارد؛ این قابلیت در OnePlus 7 Pro نیز وجود دارد. عملکرد این قابلیت به این شکل است که اگر دستگاه به زمین بیفتد، دوربین به صورت خودکار جمع می شود. 
البته  Galaxy A80  چیزهایی را قربانی کرده تا تجربه ی جدید به خریداران ارائه دهد. این تلفن فاقد جک صوتی 3.5 میلی متری است و قابلیت ارتقای حافظه را ندارد. با داشتن حافظه ی داخلی 128 گیگابایتی، قابل ارتقا نبودن حافظه زیاد هم ناراحت کننده نیست. اما نبود جک صوتی 3.5 میلی متری برخی خریداران را دلسرد می کند. حذف جک هدفون به یک روال عادی در میان دستگاه های گلکسی تبدیل شده است. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید