noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

صفحه نمایش انعطاف پذیری سامسونگ ثبت شد

نویسنده: 91mobiles ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵ ق.ظ مشاهده: ۱۸۷ بار
صفحه نمایش انعطاف پذیری سامسونگ ثبت شد

صفحه نمایش انعطاف پذیری سامسونگ

صفحه نمایش انعطاف پذیری سامسونگ : در کنفرانس MWC امسال که در بارسلون برگزار شد، شرکت چینی مشهور از پوشیدنی جدیدش  Alpha رونمایی کرد. این دستگاه مثل یک گوشی انعطاف پذیر است که بر روی مچ دست بسته می شود. حالا سامسونگ هم بر روی دستگاه مشابهی کار می کند تا در خط تولید پوشیدنی هایش انقلاب برپا کند. حق امتیاز غول فناوری کره جنوبی بر روی پایگاه داده های سازمان ثبت اختراعات جهانی قرار گرفته است. 
در حق امتیاز صفحه نمایش انعطاف پذیری سامسونگ ، دستگاهی توصیف شده که تنها صفحه نمایش دارد. این دستگاه را می توان طوری  به مچ دست بست که به دو صفحه نمایش تبدیل شود. آیکون های روی صفحه نشان می دهند که این دستگاه دارای برنامه های همیشگی تقویم، موزیک، ایمیل، اپ استور و دوربین می باشد. در توصیف دستگاه ذکر شده که این دستگاه می تواند درون داد تصویری داشته باشد و همین نشان می دهد که از دوربین برخوردار است. 

 صفحه نمایش انعطاف پذیری سامسونگ
از عکس ها این طور بر می آید که می توان این پوشیدنی را با مدل های مختلف استفاده کرد. در واقع تصاویر به گونه ای است که گمان می رود، صفحه نمایش این پوشیدنی کاملاً نرم و منعطف است و حتی می توان آن را به شکل 8 حالت داد. حسگر تشخیص خم شدگی نیز در کنار میکروفون، اسپیکر، تراشه کنترل، تراشه ی WiFi، حافظه و باتری در این پوشیدنی وجود دارد. به نظر می رسد این پوشیدنی قابلیت اندازه گیری ضربان قلب را ندارد. 
متاسفانه، این حق امتیاز اطلاعات بیشتری ارائه نمی دهد. این حق امتیاز در نوامبر 2018 ثبت و در ژوئن منتشر شده است. نمی توان حدس زد که سامسونگ این پوشیدنی را تولید خواهد کرد یا خیر. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید