noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

شارژ سریع گوشی سامسونگ با تراشه ی کنترل نیروی سامسونگ

نویسنده: sammobile.com ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵ ق.ظ مشاهده: ۱۷۳ بار
شارژ سریع گوشی سامسونگ با تراشه ی کنترل نیروی سامسونگ

شارژ سریع گوشی سامسونگ

شارژ سریع گوشی سامسونگ : سامسونگ از عرضه ی و انتقال دهنده ی نیرو USB-C خبرداد که تا 100W نیرو را مدیریت می کند. این در حالی است که شارژ سریعی که سامسونگ در Galaxy S10 از آن استفاده کرده از 25W نیرو پشتیبانی می کند. 
به گفته ی سامسونگ این انتقال دهنده های نیرو می توانند برای تلفن های همراه، تبلت ها، لپ تاپ ها و مانیتورها استفاده شود. همچنین این کمپانی تولید انبوه SE8A را آغاز کرده است. MM101 هم اکنون بر روی مشتریان کمپانی آزمایش می شود. 

چگونه حافظه پنهان گوشی را پاک کنیم

شارژ سریع گوشی سامسونگ
SE8A اولین انتقال دهنده ی نیرواست که المان های CC EAL5 و انتقال نیرو را در یک تراشه با هم ترکیب کرده است. این ترکیب سبب بالا بردن میزان حفاظت مثل ذخیره ی کلیدهای امنیتی، کدگذاری فشرده و کدگشایی داده های حساس در یک دستگاه می شود. SE8A از USB نوع C هم پشتیبانی می کند و همین باعث می شود از سوء استفاده توسط دستگاه های تایید نشده خودداری به عمل آید. همه ی این ها سبب می شود، دستگاه در حالت شارژ غیرقابل هک باشد. 

تقویت وای فای گوشی سامسونگ 

MM101 از الگوریتم کدگذاری متقارن برای تایید محصولات بهره می برد. تمهیداتی مثل سنجش میزان رطوبت نیز برای داشتن شارژ امن و سالم در نظر گرفته شده است. هر دو تراشه نسبت به ولتاژ بالا مقاوم هستند. تراشه های جدید از USB-C پشتیبانی می کنند و به همین دلیل میزان زیادی از انرژی مفید را انتقال می دهند. آن ها همچنین دارای فلش درونه سازی (eFlash) هستند که به سازندگان اجازه می دهد نرم افزار را بدون نیاز به دستکاری سخت افزار به روزرسانی کنند. 
pd-controller-productimage-1
 
شارژ سریع گوشی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید