noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

شارژر گوشی های سامسونگ تغییر رنگ خواهد داد

نویسنده: sammobile.com ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶ ق.ظ مشاهده: ۳۴۳ بار
شارژر گوشی های سامسونگ تغییر رنگ خواهد داد

شارژر گوشی های سامسونگشرکت سامسونگ اعلام کرده است که بسته‌بندی پلاستیکی محصولات خود را با کاغذ و سایر عناصر پایدار محیطی جایگزین خواهد کرد. طرح سامسونگ برای نخست محدود کردن و سپس به کلی حذف کردن بسته‌بندی پلاستیکی محصولات بخشی از سیاست پایداری این شرکت است. این طرح همچنین باعث تغییر رنگ شارژر گوشی‌های این شرکت خواهد شد. بسته بندی پلاستیکی که در حال حاضر برای محصولات سامسونگ مورد استفاده قرار می‌گیرد از نیمه‌ی اول 2019 با عناصر پایداری مانند پلاستیک‌های قابل بازیافت بیوزیستی و کاغذ جایگزین خواهد شد.

شارژر گوشی های سامسونگ
شرکت سامسونگ گروه تخصصی ویژه‌ای برای تجدیدنظر کردن در بسته‌بندی محصولات خود تشکیل داده است. دپارتمان‌های طراحی و توسعه، خرید، بازاریابی و کنترل کیفیت ذهن‌های خود را یکی خواهند کرد تا ایده‌های نوآورانه‌ی جدیدی برای بسته بندی آینده‌ی محصولات ارائه دهند.قرار است سامسونگ برای گوشی‌های هوشمند، گجت‌ها و تبلت‌ها، نگه‌دارنده‌ی پلاستیکی را حذف کرده و بسته بندی لوازم جانبی نیز با سایر مواد سازگار با محیط زیست جایگزین خواهد شد.
سامسونگ همچنین طراحی شارژر گوشی‌ها را تغییر خواهد داد. روکش بیرونی براق حذف شده و یک رنگ مات جایگزین آن می‌شود. روکش‌های محافظ پلاستیکی روی شارژرها نیز قرار است که حذف شود. فارغ از گوشی‌ها و تبلت‌ها؛ این تغییرات شامل سایر محصولات سامسونگ مانند تلویزیون‌ها، یخچال‌ها، کولرها، لباسشویی‌ها و سایر لوازم آشپزخانه نیز خواهد شد. کیسه‌های پلاستیکی‌ای که از سطح این محصولات محافظت می‌کرد با کیسه‌های ساخته شده از مواد قابل بازیافت و بیوپلاستیک‌ها جایگزین خواهد شد. این مواد به ترتیب از ضایعات پلاستیکی و مواد غیرنفتی مانند قوطی‌های شکر و نشاسته ساخته می‌شوند. 
این یک تغییر بزرگ برای سامسونگ خواهد بود. همانطور که در برنامه‌ی میان مدت پیاده سازی طرح این شرکت قرار آمده، سامسونگ تا سال آینده تنها از مواد بسته بندی کاغذی‌ای استفاده خواهد کرد که دارای تاییدیه ارگان‌های جهانی باشند.سامسونگ در نظر دارد که تا سال 2030 از 500 هزار تن پلاستیک بازیافتی استفاده کند.

samsung-new-packaging-policy

شارژر گوشی های سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید