noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

شارژر بی سیم Zens یک اکسسوری برای دستگاه های سامسونگ

نویسنده: sammobile ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۲۷۱ بار
شارژر بی سیم Zens یک اکسسوری برای دستگاه های سامسونگ

شارژر بی سیم Zens

شارژرهای بی سیم زیادی در بازار به فروش می رسند. سامسونگ هم در این زمینه تلاش خود را کرده است و شارژر بی سیم Zens را تولید کرده است. یکی از محدودیت های این شارژر این است که تا دستگاه در موقعیت خاصی قرار نگیرد، شارژ صورت نمی گیرد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


اینجاست که Zens وارد صحنه می شود. این کمپانی ادعا می کند اولین شارژر بی سیم با 16 سیم پیچ القا را با نام Zens Liberty عرضه کرده است. این یعنی شارژر Zens می تواند دستگاه را بدون نیاز به قرارگیری در جای خاصی شارژ کند. همچنین این شارژر قابلیت شارژ کردن دو دستگاه را به صورت هم زمان دارد. 
کانسپت این شارژر با کانسپت شارژر بی سیم بخت برگشته ی اپل AirPower  تفاوتی ندارد. AirPower  هم سه دستگاه اپل را به صورت هم زمان صرف نظر از آن که دستگاه کجای پد شارژر قرار بگیرد، شارژ می کند. اما به دلیل داغ شدن بیش از حد، اپل تولید این شارژر را متوقف کرد. 
بنابراین اگر قصد خرید شارژر بی سیم دارید، شارژر بی سیم Zens می تواند دو دستگاه سامسونگ را به صورت هم زمان شارژ کند؛ مثل Note 10+ و گلکسی بادز. این شارژر سازگار با Qi است و با طیف وسیعی از دستگاه ها سازگاری دارد. سرعت شارژ بی سیم 15W می باشد. این شارژر با شارژ سریع سامسونگ سازگار است و یک پورت USB 2.4A برای شارژ دستگاه های دیگر دارد. 

شارژر بی سیم Zens یک اکسسوری برای دستگاه های سامسونگ
ورژن کوادرات  Zens Liberty از ماه نوامبر با قیمت 140 دلار عرضه می شود. پد شارژر بافت خاصی دارد که از جنس پشم اطلس توسط کوادرات ساخته شده است. نسخه ی محدود شیشه ای این شارژر هم از ماه نوامبر و به قیمت 180 دلار موجود خواهد شد. به جای بافت پشمی این نسخه از شیشه ساخته شده و می توانید سیم پیچ های القا را در درون آن ببینید.
اگر این شارژر مثل تبلیغات کمپانی هلندی کار کند، برای شارژ دو دستگاه سامسونگ به طور هم زمان بسیار کاربردی است. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید