noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

شارژر بی سیم Note 10 سرعتی برابر با شارژر داخل جعبه خواهد داشت

نویسنده: phonearena ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴ ق.ظ مشاهده: ۳۹۱ بار
شارژر بی سیم Note 10 سرعتی برابر با شارژر داخل جعبه خواهد داشت

شارژر بی سیم Note 10

شایعه شده بود که Note 10+ با شارژر سریع 25W عرضه خواهد شد. در حال حاضر خانواده ی S10 با شارژرهای کم سرعت تری در بازار موجود هستند و امید آن می رود که شارژر و باتری نسل بعدی سامسونگ بهبود یابد و با نوت 10 همخوانی داشته باشد. 
به هر روی، گفته می شود سامسونگ در حال آماده سازی یک شارژر بی سیم Note 10 است که به همراه نوت 10 رونمایی شود. این شارژر فرآیند اخذ گواهی FCC را نیز طی کرده است و شماره مدل آن EP-N5200 می باشد. 
 
FCC گواهی شارژ بی سیم 15W را صادر کرده است؛ این رقم با رقم 20W که در پوسترهای تبلیغاتی در نمایشگاه  MWC در شانگهای دیده شده تفاوت دارد. ممکن است این تفاوت از محدودیتی که FCC برای شارژرهای بی سیم در نظر گرفته ناشی شده باشد. FCC تنها شارژر های سریع 5W تا 15W را آزمایش می کند. اگر بخواهد یک شارژر 20W  را آزمایش کند و تایید کند باید خط مشی اش را عوض کند. 
 
شارژر بی سیم Note 10

انتظار می رفت سامسونگ سرعت شارژر بی سیم را به اندازه ی شارژرهای معمول موجود در جعبه بالا ببرد. هم اکنون بهترین زمان برای از بین بردن فاصله ی شارژ بی سیم با شارژ معمولی است. مسئله ای که در پوسترهای تبلیغاتی سامسونگ جلب توجه می کرد، این بود که شارژر بی سیم نه تنها می تواند تلفن را شارژ کند بلکه می تواند پوشیدنی ها را با سرعت 20W شارژ معکوس کند. از آن جا که محفظه ی بادز نمی تواند حرارت را تحمل کند این سرعت برای شارژ کمی دور از ذهن به نظر می رسد. شارژ معکوس S10+ حداکثر 9W می باشد هر چند بازده واقعی آن یک سوم این میزان است. 
 
باید گوش به زنگ اخبار جدید در مورد شارژ بی سیم باشیم. به نظر می رسد سری نوت 10 از شارژ سریع تری برخوردار باشند. شایعه ی استفاده ی سامسونگ از شارژ ریع 45W هنوز هم داغ است. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید