noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مشخصات و قابلیت های سیستم عامل Windows 10 S Mode

نویسنده: sammobile.com ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹ ق.ظ مشاهده: ۲۴۲ بار
مشخصات و قابلیت های سیستم عامل Windows 10 S Mode

مشخصات و قابلیت های سیستم عامل Windows 10 S Mode

سیستم عامل Windows 10 S Mode در سال 2017 عرضه شد. این ورژن از ویندوز 10 در ابتدا انتقادهای شدیدی را متحمل شد. Windows 10 S Mode برای بخش آموزش مناسب است. امنیت این ورژن نسبت به سایر ورژن ها بالاتر است و به خاطر حجم کمش در کامپیوترهای ضعیف هم نرم و روان می کند. این ورژن بروزرسانی های ویندوز 10 را دریافت می کند. Windows 10 S Mode ویژگی های هوشمندانه ای مثل Light Mode و بازی های ایکس باکس دارد. این ویندوز برنامه های x86 و x64 را ندارد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
در آینده کلید کشویی در ویندوز 10 قرار خواهد گرفت تا کاربران بتوانند وارد S Mode شوند و بازگردند. اگر وارد S Mode شدید و از قابلیت ها و ویژگی های آن راضی نیستید می توانید به ویندوز استور بروید و switch out of S Mode را جست و جو کنید. Windows 10 S برای آموزش فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است. این که  Windows 10 S بعد از کروم بوک های گوگل بر روی آموزش تمرکز کرده است، اتفاقی نیست.
قیمت دستگاه هایی که  Windows 10 S را اجرا می کنند، از 189 دلار شروع می شود. برندهای معروف کامپیوتری مثل Dell، HP، Asus، Acer و Lenovo همگی دستگاه هایی دارند که Windows 10 S Mode را اجرا می کنند. 
با داشتن Windows 10 Home و Pro می توان به ویندوز استور مراجعه کرد و S Mode را دریافت نمود. اما به یاد داشته باشید که تغییر وضعیت تنها از یک سو میسر است. احتمالاً در تنظیمات ورژن های بعدی دکمه ای تعبیه می شود که اجازه ی رفت و برگشت را می دهد. 
 
مایکروسافت سیستم عامل Windows 10 S Mode را سبک تر و ایمن تر از ورژن های دیگر برای دستگاه های کم قدرت تهیه کرده است. در وضعیت S Mode ویندوز 10 تها می تواند از برنامه هایی پشتیبانی کند که از طریق ویندوز استور نصب شده اند. یکی از نکته های مثبت این ورژن ویندوز 10، بالا آمدن 5 ثانیه ای آن است. مقاومت آن در برابر ویروس ها به آن دلیل است که کاربر نمی تواند از هیچ منبع دیگری غیر از ویندوز استور برنامه دریافت کند. مایکروسافت بر روی ورژن دیگری به نام Windows 10 Lean کار می کند که وزن بسیار سبک تری دارد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید