noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سه پایه نگهدارنده گوشی ؛ معرفی بهترین سه پایه ها در سال 2019

نویسنده: gearhungry ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰ ق.ظ مشاهده: ۲۳۸ بار
سه پایه نگهدارنده گوشی ؛ معرفی بهترین سه پایه ها در سال 2019

سه پایه نگهدارنده گوشی

سه پایه نگهدارنده گوشی : چه یک بلاگر ویدیویی باشید و چه یکی از طرفداران پر و پا قرص نتفلیکس، داشتن سه پایه برای تلفن همراه می تواند تجربه ی تماشا یا ضبط ویدیو را لذت بخش کند. در این مطلب بهترین سه پایه های نگهدارنده ی گوشی در سال 2019 به شما می شوند. این سه پایه ها برای گرفتن عکس، ضبط ویدیو و تماشای فیلم به کار می روند. 

شماره ی 1: سه پایه ی آلومینیومی سبک وزن Revelli

 
حقیقتاً Revelli یکی از بهترین سه پایه های گوشی را به بازار فرستاده است. بدنه ی آلومینیومی مستحکم این سه پایه اجازه می دهد که حتی در شرایط سخت و تکان خوردن گوشی، بتوانید عکس ها و ویدیوهای با کیفیت و با ثبات بگیرید. ارتفاع این سایه در حالت بیشینه 61 اینچ می باشد، این اندازه، امکان تنظیم زاویه ی دید و آزمایش چشم اندازه ها را فراهم می کند. این سه پایه یک کیف هم دارد که از آن محافظت می کند. سه پایه در حالت بسته، 19 اینچ ارتفاع دارد.
نکات کلیدی: قابلیت لرزش و تکان خوردن، ارتفاع 61 اینچی، کیف و کادر نگهدارنده ی گوشی

شماره ی 2: سه پایه ی آلومینیومی Digiant’s 50”

 
Digiant امکان قرار دادن سه پایه نگهدارنده گوشی در زاویه های مختلف را فراهم ساخته است. سه پایه ی Digiant’s 50” یکی از بهترین سه پایه های موجود است و ارتفاع آن در واقعیت به بالای 50 اینچ می رسد. این سه پایه آنقدر کوچک می شود که می توانید آن را درون کوله پشتی خود در کنار وسایل دیگر بگذارید. 
نکات کلیدی: ثبات کامل بین سه پایه، استفاده ی بسیار آسان، نگهدارنده ی محکم و ایمن گوشی. 

شماره ی 3: سه پایه ی تغییر پذیر و قابل حمل UBeesize

 
UBeesize دارای اسکلت انعطاف پذیر است و ویژگی هایی دارد که شاید انتظارش را نداشته باشید. این سه پایه دارای ریموت کنترلی است که تا شعاع 30 فوت کار می کند. با قابلیت تنظیم پذیری و ساختار فلزی محکم می تواند سه پایه را در هر جایی بگذارید و هیچ محدودیتی نداشته باشد. 
نکات کلیدی: ریموت کنترل، اسکلت منعطف و ساختار فلزی سنگین. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

    نظر خودتان را ارسال کنید