noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سه سرمایه گذاری ساده و هوشمندانه که می توانید همین حالا انجام دهید

نویسنده: samsungia ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳ ب.ظ مشاهده: ۲۱۴ بار
سه سرمایه گذاری ساده و هوشمندانه که می توانید همین حالا انجام دهید

همه ی ما آنقدر خوشبخت نیستیم که پول بلامصرف در اختیار داشته باشیم. اما اگر شما چنین پولی دارید و نیازهای اولیه ی خود را برآورده کرده اید، ارزشش را دارد که سرمایه گذاری کنید تا از هدر رفتن پول جلوگیری کنید. 

نگاهی به روش‌های هوشمندانه سرمایه‌گذاری


هنگامی که به سرمایه گذاری فکر می کنیم، اول از همه خرید سهام و اوراق قرضه به ذهنمان خطور می کند. این دو مورد هم گزینه های خوبی هستند اما به کمی تحقیق و کمی خطرپذیری نیاز دارند. به همین دلیل شاید دوست داشته باشید در جای دیگری سرمایه گذاری کنید. سه راه وجود دارد:
یک مدرک یا گواهینامه ی حرفه ای بگیرید: 
برخی مشاغل به مدرک حرفه ای نیاز دارند. اگر مدرک داشته باشید و برای مهارت خاصی گواهینامه گرفته باشید، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید؛ برای مثال می توانید گواهینامه ی مدیریت پروژه دریافت کنید. سرمایه گذاری در این راه می تواند درآمد شما را چند برابر کند. 
گرفتن مدرک همیشه به معنی خواندن درس های تئوری امتحان دادن نیست، بلکه گاهی باید در کلاس های عملی شرکت کنید. ممکن است ادامه ی تحصیلات برای شما کم ارزش باشد، اما اگر یک مدرک 500 دلاری با پرداخت سالانه 100 دلار ارتقا پیدا کند می تواند درآمد را تا 5000 دلار افزایش دهد و سال به سال بیشتر شود. وقت گذاشتن در این مسیر هم ارزش دارد. 
برای حرفه ی خود تجهیزات بخرید:
اگر کار آزاد دارید، شکی نیست که می دانید هرچه بازده بیشتر باشد، سود بیشتر است. بنابراین سرمایه گذاری در تجهیزات به رشد کار شما کمک می کند. 
اگر نویسنده هستید و از یک لپ تاپ قدیمی با کیبورد شکسته استفاده می کنید، با چند صد دلار هزینه و یک لپ تاپ جدید کارایی خود را بالا می برید و خیلی زود پولی که برای لپ تاپ هزینه کردید، به شما برمی گردد. اگر باید همواره در حال کردن باشید و سر و صدا مانع شما می شود، یک هدفون با قابلیت حذف صداهای زائد برای خود تهیه کنید و بازده خود را بالا ببرید. 
وسیله ی نقلیه ی خوب بخرید:
اگر وسیله ی نقلیه ی کهنه ای داشته باشید و احتمالا تمایلی ندارید با آن در شهر بگردید؛ مخصوصاً اگر هر بار برای استارت زدن به مشکل بربخورد. اما اگر وسیله ی نقلیه واقعا خارج از رده باشد، بهتر است هزینه کنید و یک ماشین دیگر بخرید. منظورمان یک ماشین کاملاً نو نیست چون ماشین صفر با افت قیمت مواجه می شود؛ همین که سالم و سرپا باشد کفایت می کند. 
 با سرمایه گذاری برای ماشین، دیگر دیر به محل کارتان نمی رسید و امنیت شغلی خود را حفظ می کنید. و هر چه مشکلات ماشین شما کمتر باشد، پول کمتری برای تعمیر آن پرداخت می کنید. 
راه های زیادی برای سرمایه گذاری پیش روی شماست که می توانید سود خوبی از آن ها به دست بیاورید. برای مثال، می توانید حساب سپرده گذاری باز کنید و سود تضمینی دریافت کنید. یا می توانید اوراق قرضه بخرید. اما اگر پولی دارید که نمی دانید با آن چه کنید، خرید ابزارآلات می تواند به موفقیت شما کمک کند. به هر حال سرمایه گذاری سودآور است، شاید سودآوری چند سال زمان ببرد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید