noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سه ایمیلی که هرگز نباید باز کنید

نویسنده: samsungia ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵ ق.ظ مشاهده: ۲۳۳ بار
سه ایمیلی که هرگز نباید باز کنید

سه ایمیلی که هرگز نباید باز کنید : امنیت در اینترنت، مسئله ای است که همه ی ما باید به آن توجه کنیم. در حالی که مسئولیت کاربران در قبال استفاده از اینترنت بیشتر می شود، تله ها و حقه های اینترنتی پیچیده تر و حرفه ای تر می شوند کسانی که حقه های اینترنتی را ابداع می کنند، دائماً تاکتیک های خود را به روز می کنند. ایمیل یکی از دروازه های اصلی برای مهاجمین سایبری است. 
فیشینگ ، نوعی کلاهبرداری اینترنتی است که با استفاده از رابط کاربری مشابه با بانک یا یک کمپانی خاصف کاربر را متقاعد می کنند تمام اطلاعات شخصی خود را با جزییات وارد نمایند. به این ترتیب همه ی اطلاعات به دست کلاهبرداران می رسد. این یکی از رایج ترین تاکتیک های به دست آوردن اطلاعات شخصی است. 
 
قانون ساده ای برای حفظ امنیت ایمیل وجود دارد: همیشه حواستان به ایمیل هایی که دریافت می کنید، جمع کنید.  اگر این استراتژی را به کار بگیرید، دستگاه ها و اطلاعات شخصی شما از امنیت بیشتری برخوردار می شوند. به هر روی، 3 راهکار وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها امنیت ایمیل و دستگاه خود را تامین کنید:
تایید اطلاعات شخصی: 
هیچ بانک و شرکتی برای تایید هویت شما ایمیل ارسال نمی کند تا شما از طریق فرم یا لینک هویت خود را تایید کنید. اگر بخواهند هویت شما و داده های شما را تایید کنند، این فرآیند را به صورت محرمانه و یا از طریق وب سایت خود انجام می دهند.
شما برنده شدید:
تبریک! شما برنده ی خوش شانس صدهزار دلاری ما هستید! خیلی ساده است: اگر در قرعه کشی و مسابقه شرکت نکرده اید، پس امکان ندارد برنده شده باشید و ایمیل دریافت کنید. ممکن است به شما ایمیل بدهند که ارث بزرگی از یک خویشاوند به شما رسیده است. 
دستگاه شما ویروسی شده است:
ایجاد رعب و وحشت یکی از استراتژی های موثر برای وادار کردن دیگران به انجام کاری است. در مورد تکنولوژی هم همینطور است و چه چیزی از ویروس ترسناک تر؟ کامپیوترها عفونت نمی کنند اما ویروس خودش را در قالب خطاهای سیستم و هشدارهای آنتی ویروس نشان می دهد اما هرگز از طریق ایمیل نمود پیدا نمی کند. 
به یاد داشته باشید این ایمیل ها را قبل از باز کردن، حذف کنید. یا اگر دو دل هستید، آن ها باز کنید اما پاسخ ندهید و بر روی هیچ لینکی کلیک نکنید. 
 آیا شما تا به حال در تله های اینترنتی گیر افتاده اید؟
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید