noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا سری جدید نوت سامسونگ تولید نمی شود ؟

نویسنده: sammobile ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴ ق.ظ مشاهده: ۲۳۶ بار
آیا سری جدید نوت سامسونگ تولید نمی شود ؟

آیا سری جدید نوت سامسونگ تولید نمی شود ؟

سری جدید نوت سامسونگ : سری نوت سامسونگ در چند سال اخیر به خاطر سری S که تمام ویژگی هایش را گرفته، ابهت خود را از دست داده است.  تنها تفاوت بزرگ سری نوت با سری S، وجود قلم S Pen است و همین باعث می شود این سری همچنان مشتری داشته باشد. بحث اصلی این است که سامسونگ می تواند S Pen را به سری S اضافه کند و علاقه مندان به سری نوت را راضی نگه دارد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
به نظر می رسد کمپانی کره ای می خواهد محصولات این دو سری را به هم شبیه کند. شاید هم سامسونگ سری نوت و سری S را با هم ادغام کند و نام جدید Galaxy One را برای آن انتخاب کند. یعنی احتمال دارد سامسونگ Galaxy S11 را با S Pen عرضه کند و تولید سری نوت را متوقف کند. 
علیرغم آن که این استراتژی منطقی به نظر می رسد، سامسونگ دیگر پرچم داری ندارد که در نیمه ی دوم سال عرضه کند و اینجاست که گلکسی فولد پا به میدان می گذارد. اگر مدل اولیه بتواند خوب در بازار ظاهر شود، فولد جای سری نوت را خواهد گرفت و در نیمه ی دوم سال مدل های جدید فولد عرضه می شود. 
هنوز هیچ یک از این حدس و گمان ها از سوی سامسونگ تایید نشده است اما همه ی این ها برای برندسازی و چشم انداز آتی بازار منطقی است.
عکس
 

نظر خودتان را ارسال کنید