noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Tab S3 به زودی به اندروید ۸ اوریو بروزرسانی خواهد شد

نویسنده: farnet.ir ۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۴۶۴ بار
سامسونگ Tab S3 به زودی به اندروید ۸ اوریو بروزرسانی خواهد شد

سامسونگ Tab S3 به زودی به اندروید ۸ اوریو بروزرسانی خواهد شد

سامسونگ Tab S3 : می‌دانیم که سامسونگ کار روی انتشار آپدیت 8 اوریو اندروید برای تعدادی از دستگاه‌های گلکسی از جمله تبلت سامسونگ Tab S3 را شروع کرده است اما اکنون مدرکی در دست داریم که این گزارش را به درستی تایید می‌کند. این تبلت ارزشمند سامسونگ مشاهده شده که در شرکت وای-فای لایسنس با اندروید 8 اوریو راه‌اندازی شده است. از این قضیه می‌توان این گونه برداشت کرد که شرکت کره‌ای، به زودی آپدیت مورد انتظار اوریو را در دسترس عموم قرار می‌دهد.
گلکسی تب اس 3 بخشی از موج دوم دستگاه‌های گلکسی مانند گلکسی اس 7، اس 7 اج و اِی 5 (A5) است که آپدیت 8 اندروید را دریافت می‌کنند. در جال حاضر سامسونگ با گوشی‌های گلکسی اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8 شروع به عرضه اندروید 8 اوریو کرده است اما مقداری زمان می‌برد تا تمامی دستگاه‌های مورد نظر به اندروید اوریو بروزرسانی شوند.
 
هنوز وجود موج سومی از بروزرسانی اوریو برای دستگاه‌های سامسونگ مشخص نیست و از آنجا که در سال 2017، چندین دستگاه دیگر از سوی سامسونگ عرضه شد که می‌توانند واجد شرایط آپدیت شدن به اندروید 8 باشند، ممکن است در تاریخی نامشخص از 2018، شاهد عرضه اندروید اوریو برای دستگاه‌های بیشتری باشیم. فقط می‌توانیم منتظر باشیم و ببینیم چنین اتفاقی رخ می‌دهد یا خیر.

نظر خودتان را ارسال کنید