noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ S9 Enterprise Edition و گلکسی A8 رونمایی کرد

نویسنده: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲ ب.ظ مشاهده: ۴۶۶ بار
سامسونگ S9 Enterprise Edition و گلکسی A8 رونمایی کرد

preorder-galaxy-s9
سامسونگ S9 Enterprise Edition و گلکسی A8 رونمایی کرد

 
اگر به یاد داشته باشید سامسونگ در سال گذشته پس از گلکسی نوت ۸ و اس ۸ در ماه اکتبر از نسخه Enterprise Edition برای این دو دستگاه رونمایی کرد و سپس بعد از یک ماه وارد بازار شدند اما به نظر می‌رسد این بار سامسونگ سریع‌تر دست به کار شده و نسخه‌ مذکور را برای گلکسی اس ۹ و گلکسی A8 معرفی کرد.
 
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که دقیقا نسخه سامسونگ S9 Enterprise Edition و گلکسی A8 رونمایی کرد و گلکسی A8 به چه مفهومی است؟
 
در ابتدا به قیمت اشاره کنیم. گلکسی اس 9 و گلکسی A8 به ترتیب ۸۴۹ یورو و ۴۹۹ یورو در نسخه Enterprise Edition قیمت گذاری شده است. از نظر سخت افزاری به صورت واضح هیچ تفاوتی را بین این مدل و مدل اصلی نخواهیم دید جز این که در Enterprise Edition از دو سیم کارت پشتیبانی می‌شود البته نسخه‌های دو سیم کارت معمولی نیز در کشورهای آسیایی در دسترس خواهد بود.

سامسونگ S9 Enterprise Edition

 
samsung-intros-galaxy-s9-and-galaxy-a8-002
دستگاه‌های مدل Enterprise Edition با تنظیمات ناکس در حالت Dynamic Edition و فریمور nterprise Firmware Over-the-Air یا مخفف E-FOTA عرضه خواهد شد. این فریمور اجازه می‌دهد تا متخصصان مربوط به صورت ریموت بتوانند دستگاه را برای ارتباط با یک اپراتور کنترل کنند و یا به صورت انتخابی آپدیت را عرضه کنند. Mobile Device Management یا سیستم مدیریت موبایل در این دستگاه‌ها با نسخه اصلی متفاوت است.
 
از نظر اپدیت نرم افزاری برای سامسونگ S9 Enterprise Edition و گلکسی A8 رونمایی کرد مدت ۲ سال گارانتی از سمت شرکت است و ۴ سال برای پشتیبانی نرم افزاری که در سه سال اول هر ماه آپدیت امنیتی عرضه خواهد شد و در سال چهارم هر سه ماه یک آپدیت امنیتی منتشر می‌شود. برای گلکسی A8 در این نسخه با داشتن دو سال گارانتی از سمت خود شرکت، سه سال هم پشتیبانی نرم افزاری تضمین شده است.
 
این دو دستگاه در ابتدا برای کشور آلمان از ماه آوریل در دسترس است و از چند ماه دیگر برای آمریکا آماده خواهد شد. شاید هیچموقع نتوانید این نسخه را تهیه کنید ولی بد نبود در مورد Enterprise Edition  اطلاعات بیشتری داشته باشید !

نظر خودتان را ارسال کنید