noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Knox چیست ؟

نویسنده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۳۳۶ بار
سامسونگ Knox چیست ؟

سامسونگ Knox چیست ؟

سامسونگ Knox یک لایه ی امنیتی است که در اندروید و تایزن  درونه سازی می شود تا از اطلاعات نهایت محافظت را به عمل بیاورد. 
خیلی از افراد از تلفن های همراهشان در کار استفاده می کنند. خط مشی BYOD به معنی استفاده از تلفن شخصی روز به روز مشهورتر می شود و تلفن ها امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم می کنند. برنامه های سازمانی برای اپل و گوگل طراحی شده و در دسترس مردم قرار گرفته اند اما راحت ترین راه برای هر کسی در هر موقعیت شغلی استفاده از Samsung Knox می باشد. 
اگر از تلفن های همراه گلکسی استفاده می کنید که بیشتر از دو سه سال عمر ندارند، احتمالاً نرم افزار سامسونگ Knox را در تلفن خود دارید. این برنامه یک برنامه ی درونی است که بخشی از اندروید است و قابل دانلود کردن نیست. 
Knox قسمتی از سیستم عامل اندروید است و کسانی که از این برنامه استفاده ای ندارند می دانند که حذف آن چقدر سخت است. Knox در تایزن پوشیدنی های سامسونگ از پیش نصب شده است. 
سامسونگ Knox چیست
Samsung Knox یک لایه ی امنیتی است که در گوشی های رده بالای سامسونگ یافت می شود. این برنامه داده های شخصی و کاری را تفکیک می کند و از آن ها محافظت می نماید. با ضربه زدن بر روی آیکون Knox و درج رمز عبور بین دو لایه جا به جا می شوید. این رمز عبور با تمام رمز عبور هایی که برای باز کردن قفل گوشی استفاده می کنید، متفاوت است. 
در حالت پیش فرض با ورود به حالت محافظت شده ی Knox شما تنها به چند برنامه از جمله گالری، دوربین، ایمیل، فایل ها، تلفن، دفترچه تلفن و مرورگر سامسونگ دسترسی دارید. می توانید برنامه های دیگر را در لایه ی حفاظت شده ی Knox کپی کنید، در این صورت داده های برنامه در لایه ی متفاوتی از لایه ی معمول گوشی ذخیره می شود. 
Knox برای کار کردن به دو چیز احتیاج دارد. دستگاهی که این قابلیت را داشته باشد و نرم افزار مناسب. همه ی گوشی ها، تبلت ها و ساعت های سامسونگ از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند. می توانید Secure Folder  را از گوگل پلی دریافت کنید؛ اگر دستگاه شما با آن سازگار نباشد در فهرست گوگل پلی نمایش داده نمی شود. 
اجزای دیگری هم هستند که می توانند به مدیریت سازمانی کمک کنند؛ مثل Knox Premium. این سازه چیزی نیست که در خانه از آن استفاده کنید، بلکه توسط دپارتمان فناوری اطلاعات در سازمان ها استفاده می شود. این سرویس مبتنی بر فضای ابری است. 
 
سامسونگ Knox راهکار بسیار خوبی برای پنهان کردن فایل های شخصی از دید افرادی است که گاه و بی گاه به گوشی شما دسترسی دارند. با قرار دادن برنامه ای در Knox داده های آن برنامه پنهان می شوند. می توانید برای برقراری امنیت کل دستگاه برنامه ی مدیریت فایل ها را درون Knox قرار دهید. 
لازم نیست حتماً عضو ارگان و یا سازمان خاصی باشید تا حفظ حریم شخصی برای شما اهمیت پیدا کند، حتی اگر چیزهایی هست که نمی خواهید مادرتان ببیند می توانید از Knox استفاده کنید. 

پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید