noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Galaxy X پرچم‌دار سال آینده سامسونگ خواهد بود

نویسنده: farnet.ir ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲ ق.ظ مشاهده: ۵۱۸ بار
سامسونگ Galaxy X پرچم‌دار سال آینده  سامسونگ خواهد بود

سامسونگ Galaxy X پرچم‌دار سال آینده  سامسونگ خواهد بود
 

سامسونگ Galaxy X

تاکنون سری گوشی‌های Galaxy S طلایه‌دار گوشی‌های پرچمدار سامسونگ بوده‌اند اما از قرار معلوم ممکن است در سال آینده پرچمدار سامسونگ Galaxy X را بشناسیم.
در حال حاضر سامسونگ اشاره‌‌‌ای به برنامه‌های خود برای پرچمداران سال آینده این شرکت نکرده است و طبق معمول انتظار داریم تا پرچمداران جدیدی را از سری Galaxy S شاهد باشیم اما صحبت‌هایی از این طرف و آن طرف به گوش می‌رسد که گفته می‌شود ممکن است سامسونگ طرح‌های دیگری برای پرچمداران سال آینده خود در نظر داشته باشد. این شایعات از آنجا بالا گرفته است که احتمال حضور یک گوشی پرچمدار با صفحه‌نمایش تاشو از جانب سامسونگ در سال آینده محتمل به نظر می‌رسد. به این ترتیب اگر این گوشی پرچمدار رمزآلود در سال آینده با صفحه‌نمایش تاشو راهی بازار شود ممکن است که دیگر آنرا را سری Galaxy S سامسونگ نشناسیم و پرچمدار بعدی سامسونگ Galaxy X نام بگیرد.
 
از آنجایی که گلکسی‌های S9 سامسونگ قرار است به زودی رونمایی شود هنوز زود است که بخواهیم در خصوص گلکسی‌های پرچمدار سال بعد سامسونگ نتیجه‌گیری کنیم. از طرف دیگر سامسونگ بر روی برند پرچمدار Galaxy S هزینه‌های زیادی انجام داده است و شاید پرچمداران سال بعد سامسونگ با نام Galaxy SX راهی بازار شوند، البته این پیش‌بینی ممکن است خیلی هم درست از آب درنیاید چرا که پرچمداران سال‌های بعد سامسونگ در نام‌گذاری با نام‌های دیگری نظیر Galaxy SXI خطاب خواهند شد که خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد.
از طرف دیگر اگر سامسونگ پرچمداران سال بعد خود را با سری Galaxy X راهی بازار کند در سال‌های آینده این پرچمداران با نام‌های Galaxy X2 و شماره‌های بعدی عرضه خواهند شد که منطقی‌تر است.
در مجموع باید گفت هنوز گلکسی‌های S9 رونمایی نشده‌اند و با توجه به اینکه چیزی حدود یک سال تا رونمایی پرچمداران سال آینده سامسونگ زمان داریم بدون شک تا آن زمان اخبار بیشتری از برنامه‌های سامسونگ برای نامگذاری پرچمداران سال بعد این شرکت به بیرون درز پیدا خواهد کرد.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید