noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Galaxy Tab S5 و سامسونگ Galaxy Watch 2 در سه ماهه ی سوم عرضه می شود

نویسنده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۴۴۲ بار
سامسونگ Galaxy Tab S5 و سامسونگ Galaxy Watch 2 در سه ماهه ی سوم عرضه می شود

سامسونگ Galaxy Tab S5 و سامسونگ Galaxy Watch 2 در سه ماهه ی سوم عرضه می شود

سامسونگ در تاریخ هفتم آگوست، Note 10 و +Note10 را رونمایی خواهد کرد و به احتمال قوی محصولات دیگری مثل تبلت های پرچم دار و پوشیدنی ها نیز در کنار سری نوت رونمایی می شوند. 
بر اساس جدول زمان بندی سامسونگ، سامسونگ Galaxy Tab S5 در سه ماهه ی سوم 2019 به فروش خواهد رسید. این سه ماهه از ژوئیه شروع می شود و تا سپتامبر ادامه دارد. بنابراین مراسم اول آگوست به نظر تاریخ مناسبی می آید. 

سامسونگ Galaxy Tab S5
همانطور که از نام دستگاه پیداست، سامسونگ Galaxy Tab S5 جانشین Galaxy Tab S4 خواهد بود. گفته می شود این تبلت دارای پردازشگر Qualcomm's Snapdragon 855 SoC  خواهد بود و گنجایش رم آن زیاد است؛ اگر این طور باشد می توان گفت که این تبلت رده بالاترین تبلت اندرویدی خواهد بود. 
در هفته های گذشته، اخباری هم در مورد Galaxy Watch Active 2 منتشر شد، در زمان بندی منتشر شده، در مورد تاریخ عرضه ی این ساعت اطلاعاتی درج نشده است. اما شنیده ها حاکی از آن است که Galaxy Watch 2 در دو اندازه ی 40 میلی متری و 44 میلی متری عرضه خواهد شد. 

سامسونگ Galaxy Tab S5
شاید ساعتی که از آن  با عنوان Watch Active 2 یاد می شود، همان Watch 2 باشد. از عرضه ی  Galaxy Watch اول یک سال گذشته است اما Galaxy Watch Active تنها چند ماه است که به بازار آمده و همین باعث می شود عرضه ی Watch 2 منطقی تر به نظر برسد. 
به نظر می رسد این ساعت، پر ویژگی ترین ساعت سامسونگ باشد. این ساعت دارای حسگر ECG و تشخیص سقوط می باشد و می تواند حتی ابعاد بدن را اندازه گیری کند. این ساعت با آخرین ساعت هوشمند اپل رقابت می کند. 
به غیر از دستگاه های ذکر شده، انتظار می رود Galaxy Book 3 و  Galaxy Tab Active 3 10 اینچی در ماه سپتامبر از راه برسند .
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید