noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Galaxy S10 5G با سرعتی باور نکردنی

نویسنده: sammobile.com ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۴۲۱ بار
سامسونگ Galaxy S10 5G با سرعتی باور نکردنی

سامسونگ Galaxy S10 5G با سرعتی باور نکردنی 

سامسونگ Galaxy S10 5G در آمریکا که در تاریخ 16 ماه مِی ارائه گردیده  با سرعت بیش از 1 گیگابایت در ثانیه اطلاعات را دانلود می کند. این سرعت دانلود استثنایی موجب شده تا مدیر وب سایت Digital Trends بتواند بازی PUBG که 1.8 گیگابایت حجم داشته را ظرف کمتر از نیم دقیقه دانلود کند. او پیشتر با استفاده از S10 Plus و اتصال 4G توانسته بود این بازی را در دو دقیقه دانلود کند که این زمان تازه ی بدست آمده ، برای 5G فوق العاده است. 
با اینکه این اطلاعات بسیار خوشحال کننده است اما واقعیت تلخ پشت آن این است که 5G بورد طولانی نداشته و در واقع محیط تحت پوشش آن شاید کمتر از 200 متر باشد و بتوان گفت که امکان استفاده از آن در فواصل طولانی مقدور نباشد. البته این مشکل زمان زیادی به طور نخواهد انجامید زیرا ارائه دهنده های این سرویس با همکاری دیگر شرکت ها در حال تست روش هایی بوده که امکان استفاده از سرویس 5G را برای مسافت های طولانی فراهم می سازد. 
وب سایت GsmArena حرفی جالب را در مورد 5G زده و گفته : " توانایی اولیه ای که از 5G میبینیم فوق العاده است ، با اینکه تنها در محیط های خاص و کوچک امکان استفاده از آن وجود دارد. باید توجه داشته باشیم که استفاده از شبکه ی 4G نیز در ابتدا با مشکل مواجه بود ، استفاده از آن در ابتدا تنها محدود به بخش هایی از شهر بود ، سپس به روستاها و مناطق دیگر پراکنده و با اتصال نقاط سرویس دهنده به هم سراسری شد. استفاده و ارائه ی 5G نیز به همین صورت خواهد بود و کم کم فراگیر می شود ، تاریخ به ما آموخته که چه انتظاری از آینده داشته باشیم ، پس می دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد." 
 

نظر خودتان را ارسال کنید