noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Galaxy One سری جدید گوشی های سامسونگ

نویسنده: androidpit ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸ ق.ظ مشاهده: ۲۲۰ بار
سامسونگ Galaxy One سری جدید گوشی های سامسونگ

سامسونگ Galaxy One سری جدید گوشی های سامسونگ

ایوان بلس یکی از خبرچین های سامسونگ، مدعی شده سامسونگ قصد دارد سری نوت را با سری S ترکیب کند و آن را سامسونگ Galaxy One بنامد. 
سامسونگ اخیراً با تفکیک تلفن های هوشمندش دچار مشکل شده است. S10 و نوت 10 تفاوت زیادی باهم ندارند، تنها تفاوت مهم آن ها S Pen است. با ظهور Galaxy A90 5G، سری A به سری S نزدیک شده است. این نزدیکی تنها به سخت افزار مربوط نمی شود، بلکه قیمت سری A هم بالا رفته و A90 به قیمت 749 دلار در اروپا به فروش می رسد. آیا می توان این گوشی ها را همچنان میان رده دانست؟ آیا گذاشتن گوشی های مشابه در یک سری و کم کردن القاب و اعداد منطقی نیست؟
تا چند سال پیش، سامسونگ تعداد زیادی گوشی داشت که تفاوت های زیادی با هم نداشتند. از آن زمان، غول کره ای کم کم مدل های متنوعش را گروه بندی کرد. آخرین گروهی که حذف شد، سری J  مقرون به صرفه بود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
سری M  جای سری J را گرفته است؛ هرچند فقط M20 وارد اروپا شده است. گلکسی فولد هم که در حال حاضر تنهاست، احتمالاً اولین عضو یک خانواده است. ادغام دو سری و ادامه دادن دو خط تولید منطقی به نظر نمی رسد.
سری S و سری نوت، طرفداران مشابه اما نه کاملاً یکسان دارند. اگر S Pen حذف شود، طرفداران نوت سامسونگ را نمی بخشند. از طرف دیگر طرفداران سری S نمی خواهند S Pen داشته باشند. این دو سری پر فروش بازار را قبضه کرده اند و سامسونگ سال ها بر نکات متفاوت این دو سری تکیه کرد و وجوه مختلف این دو خانواده را پررنگ کرد تا مشتری جذب کند.
باید توجه داشت که برند گوشی های سامسونگ نه S  است و نه نوت، بلکه Galaxy است. مردم با توجه به خواسته هایشان گوشی می خرند و گوشی ها را به عنوان عضوی از خانواده ی galaxy می شناسند. احتمال دارد مشتری های خاص سری نوت و سری S به ادغام این دو اعتراض کنند اما برای اکثر مصرف کنندگان ادغام این دو سری ناراحت کننده نیست. سامسونگ هنوز در این مورد حرفی نزده است و احتمالا تا بهار سال آینده هم سکوت کند. باید دید Galaxy S11 عرضه می شود یا سامسونگ Galaxy One
 

نظر خودتان را ارسال کنید