noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

شاید سامسونگ Galaxy A90 در سری R گوشی های سامسونگ قرار بگیرد

نویسنده: ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶ ق.ظ مشاهده: ۴۱۶ بار
شاید سامسونگ Galaxy A90 در سری R گوشی های سامسونگ قرار بگیرد

شاید سامسونگ Galaxy A90 در سری R گوشی های سامسونگ قرار بگیرد

داستان سامسونگ Galaxy A90 داستان عجیبی است. چند ماه پیش که همه منتظر گوشی A90 بودند، گوشی A80 معرفی شد. بعد از آن که عرضه ی A80 قطعی شد، خبرهایی از گوشه و کنار به گوش رسید که A90 گوشی متفاوت تری خواهد بود. 
یکی از خبرچین های مطمئن این کمپانی ادعا کرد که سامسونگ Galaxy A90 را به این نام صدا نخواهد کرد و این کمپانی قصد دارد نام A را کنار بگذارد(شاید A برای کمپانی خوش یمن نبوده!) شنیده ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد سری جدید تلفن های هوشمندش را با نام R وارد بازار کند. با این اوصاف تلفن همراه سامسونگ با شماره مدل SM-A90x که تا به حال گمان می رفت A90 باشد، اولین دستگاه سری R خواهد بود. 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ
 
بعد از عرضه ی این گوشی، گوشی بعدی نیز معرفی خواهد شد. هر دو تلفن جدید، دارای صفحه نمایش بزرگ و و دوربین اصلی سه گانه خواهند بود. یکی از آن ها از 5G پشتیبانی می کند و دیگری دوربین قدرتمندی خواهد داشت. متاسفانه جزییات این دو دستگاه در هاله ای از ابهام است. 
طبق یک گزارش دیگر، A90 دارای شارژ سریع 45W است که قدرتش دو برابر شارژ 25W گوشی های موجود همین کمپانی است. سامسونگ سریع ترین شارژر را برای سری S10 و باقی پرچم دارانش در نظر گرفته بود. بنابراین استفاده از شارژ سریع در این گوشی نشان می دهد با یک جهش بزرگ مواجه هستیم. نوت 10 پرو هم دارای شارژ سریع 45W خواهد بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید