noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویدیو سامسونگ Galaxy A80 مهندسی هوشمندانه ی دوربین را نشان می دهد

نویسنده: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰ ب.ظ مشاهده: ۳۷۷ بار
ویدیو سامسونگ Galaxy A80 مهندسی هوشمندانه ی دوربین را نشان می دهد

ویدیو سامسونگ Galaxy A80 مهندسی هوشمندانه ی دوربین را نشان می دهد

هم اکنون چندین تلفن همراه با دوربین بازشو در بازار وجود دارد. سازندگان تلفن همراه، روزنه ها و پانچ های دوربین را از صفحه حذف می کنند تا صفحه های نمایش یکدست و بدون خلل تولید کنند. ایده ی سامسونگ در سامسونگ Galaxy A80 کمی متفاوت است. سامسونگ برای این گوشی، دوربین کشویی و چرخشی طراحی کرده است. بنابراین تنها یک دوربین وجود دارد که با چرخش آن به سمت جلو می توانید سلفی بگیرید. 
آیا تا به حال فکر کرده اید که سامسونگ این کار را چگونه انجام داده است؟ یک ویدیو از سامسونگ Galaxy A80 که قطعات آن را به صورت جدا شده نشان می دهد، خبر از طراحی هوشمندانه ی این مکانیزم می دهد. این دوربین تنها از یک موتور برای بیرون آمدن و در عین حال برای چرخیدن استفاده می کند. 
دوربین سه گانه ی سامسونگ Galaxy A80 دارای لنزهای 48 مگاپیکسلی استاندارد، 8 مگاپیکسلی اولترا واید و 5 مگاپیکسلی تشخیص عمق است. این دوربین می تواند 180 درجه بچرخد تا برای گرفتن سلفی و تماس ویدیویی مورد استفاده قرار بگیرد. سامسونگ با تمرکز بر این ویژگی برجسته، سعی در فروش هرچه بیشتر این دستگاه دارد. 

ویدیو Galaxy A80
در ویدیویی که بر روی Weibo  قرار گرفته، نشان داده می شود که موتور تعبیه شده چطور دوربین را به بیرون فشار می دهد و سپس آن را برای چرخش آماده می سازد. این مسئله نشانگر این است که مکانیز طراحی شده توسط سامسونگ از سایر دوربین های بازشو، حرفه ای تر و پیچیده تر است. در واقع سامسونگ از یک قطعه ی یکسان بازده بیشتری استخراج کرده است. 
سامسونگ قابلیت دیگری هم برای این دوربین در نظر گرفته و آن هم اینست که چنانچه بنا به دلایلی فقط به یک طرف این قطعه فشار بیاید، دوربین همچنان با طرف دیگر کار می کند. یعنی اگر یک سمت قطعه ی دوربین آسیب ببیند، دوربین همچنان کار می کند. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید