noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Galaxy A10e یک قدم به رونمایی نزدیک تر شد

نویسنده: sammobile.com ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷ ب.ظ مشاهده: ۳۱۱ بار
سامسونگ Galaxy A10e یک قدم به رونمایی نزدیک تر شد

سامسونگ Galaxy A10e

سامسونگ Galaxy A10e : سامسونگ با رونمایی از حدود ده گوشی از سری A متحول شده در چهار ماه اولیه ی سال 2019 بازار شلوغی را بوجود آورده و حتی کمی باعث سرگیجه ی کاربران شده ، این شرکت با عرضه ی گوشی ها با سخت افزارهای مختلف مانند A10 تا A80 قصد داشته تا جای ممکن بازار را پر کرده و محصول مورد نیاز اقشار مختلف را ارائه کند. 
 
قسمت پایین رده ی این گوشی های سری A با حضور گوشی های A10 ، A20 ، A20e و A30 که وجوه مشترکی با یکدیگر داشته و قیمت آن ها نیز بسیار نزدیک به یکدیگر می باشد. اما سامسونگ حس می کند هنوز به میزان کافی در قسمت گوشی های پایین رده فعالیت و حضور نداشته و از این رو قصد دارد گوشی دیگر را با کد نام SM-A102U را با نام تجاری و احتمالی A10e به زودی روانه ی بازار کند. این دستگاه به تازگی مجوز وای فای خود را از وب سایت Wi-Fi Alliance دریافت نموده و این بدین معناست که در آستانه ی رونمایی می باشد. 
 
galaxy-a10e-wi-fi-1
 
اکنون اطلاعات خاصی در مورد سامسونگ Galaxy A10e منتشر نشده اما با آشنایی کامل از روند ارائه ی گوشی های مختلف سامسونگ می توانیم بگوییم که سامسونگ Galaxy A10e مدل ساده تر A10 بوده که در پایین ترین رده ی گوشیهای سری A سال 2019 سامسونگ قرار خواهد گرفت. هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی می خواهد از این دستگاه رونمایی کند. سامسونگ دستگاه های سری A بسیاری را عرضه کرده و در ابتدای مقاله نیز به این مساله پرداخته شد ، هدف این شرکت پر کردن بازار بوده و تا امروز توانسته بخش اعظمی از فروش گوشی های میان رده ، اقتصادی و پیشرفته را از آن خود کند.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید