noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی S7 دیگر به روزرسانی دریافت نمی کنند

نویسنده: sammobile.com ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۲۵۷ بار
سامسونگ گلکسی S7 دیگر به روزرسانی دریافت نمی کنند

سامسونگ گلکسی S7

سامسونگ برنامه ی به روزرسانی امنیتی  سامسونگ گلکسی S7 را تغییر داد. این دستگاه در فهرست گوشی های گلکسی که سایر به روزرسانی ها را دریافت می کنند، قرار گرفت. این در حالی است که سامسونگ دو ماه پیش به روزرسانی های ماهانه را برای این دو دستگاه قطع کرد و ادعا کرد از این پس به صورت فصلی به روز رسانی خواهند شد. اما از حالا به بعد این دو گوشی، تنها در مواقع اورژانسی و بروز شکاف های امنیتی خاص به روزرسانی امنیتی دریافت خواهند کرد. 
در اوایل سال جاری، سامسونگ ادعا کرد سامسونگ گلکسی S7 از این پس به روز رسانی فصلی دریافت خواهد کرد. غول فناوری کره معمولاً تا سه سال برای گوشی های پرچم دارش به روز رسانی امنیتی منتشر می کند و بعد از آن تنها در مواقع اورژانسی گوشی را به روزرسانی می کند. بنابراین به روزرسانی امنیتی فصلی برای S7  سال چهارم خبر خوشحال کننده ای بود. همچنین این خبر باعث شده بود تا مصرف کنندگان انتظار ارائه خدمات پس از فروش بلند مدت تری داشته باشند؛ اما این اتفاق نیافتاد. 
اما برخی از میان رده ها همچنان در سال چهارم به روزرسانی های فصلی را دریافت می کنند. به بیان دقیق تر A5 اولین دستگاهی بود که پس از سه سال فروش سامسونگ در فهرست به روزرسانی فصلی قرار داد. این گوشی هنوز هم به9 روزرسانی های فصلی را دریافت می کند. البته احتمال دارد به زودی آن هم مثل S7 از فهرست به روزرسانی حذف شود. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید