noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی Note10 با قدرتمند ترین سیستم فست شارژ در جهان

نویسنده: androidpit.com ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱ ق.ظ مشاهده: ۴۸۹ بار
سامسونگ گلکسی Note10 با  قدرتمند ترین سیستم فست شارژ در جهان

سامسونگ گلکسی Note10 با  قدرتمند ترین سیستم فست شارژ در جهان 

جدیدترین اخبار در مورد سامسونگ این است که تصمیم دارد سری جدید نوت خود با چندین تغییر اساسی به بازار ارائه نماید. جدیدترین تغییر که خبر آن تازه منتشر شده می تواند به صورتی چشمگیر تعداد علاقمندان به آن را افزایش دهد. این خبر در مورد ویژگی خاص سوپر فست شارژینگ سامسونگ گلکسی Note10 می باشد. 
پس از رونمایی سامسونگ از ویژگی تازه ی سوپر فست شارژینگ 25 واتی تردیدی وجود ندارد که سامسونگ می خواهد از آن در نوت 10 استفاده کند. یکی از نخستین منابع خبری که به این ویژگی تازه اشاره نموده Ice Universe بوده که به طور معمول اطلاعاتی حساس و قابل اعتماد را در مورد پرچمداران سامسونگ منتشر می نماید. او در جدیدترین پست حسا توییتر گفته که سامسونگ قصد دارد تا سری گوشی های سامسونگ گلکسی Note10 را با با شارژری قدرتمند روانه ی بازار کند. 
 
galaxy-note-10-render-1
 
این حساب توییتری گفته که از سامسونگ گلکسی Note10 انتظارات بزرگی داشته باشید و اصلا فکر نکنید که نوت 10 شما را ناامید خواهد کرد زیرا ویژگی های سوپر فست شارژ آن می تواند شما را شگفت زده کنند. البته اینطور که این کاربر اعلام کرده تنها سیستم شارژ سریع آن دستخوش تغییری اساسی نخواهد شد و تغییرات بزرگی دیگری در راه بوده که سامسونگ آن ها را از دیگران مخفی کرده. 
علاقمندان به فناوری انتظار دارند که سیستم شارژ فوق سریعی را ببینند هر چند با رونمایی از سری گوشی های S10 و پشتیبانی از شارژ 18 واتی کمی ناامید شدند زیرا بسیاری از شرکت ها در زمان رونمایی از S10 با فناوری های به مراتب پیشرفته تر ارائه شده بودند. به عنوان مثال شرکت چینی Oppo ، که یکی از پیشگامان فناوری شارژ سریع بوده که با سیستم شارژ سوپرفست 50 واتی VOOC Tech می تواند گوشی Lamborghini Find X را را تنها در 40 دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ می کند.  
 
galaxy-note-10-render-2
 
آیس یونیورس در پایان گزارش خود اشاره کرده که باتری و شارژ سریع دیگر از نقاط ضعف سامسونگ نخواهند بود زیرا این شرکت روشی را پیدا کرده تا بتواند خود را به استاندارد های جهانی شارژ سریع برساند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید