noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی Fold با پردازنده ای متفاوت عرضه میگردد

نویسنده: sammobile.com ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۶ ب.ظ مشاهده: ۳۱۷ بار
سامسونگ گلکسی Fold با پردازنده ای متفاوت عرضه میگردد

هفته ی گذشته اطلاعاتی تازه در مورد سامسونگ گلکسی Fold و استفاده از پردازنده ی Snapdragon 855 منتشر گردید و گفته شد که این گوشی در آمریکای مرکزی و شمالی با پردازنده ی شرکت Qualcomm ارائه می گردد. در گزارشی تازه این اطلاعات تایید شده و توضیحاتی در مورد مدل آسیایی این گوشی نیز ارائه شده. 
 

سامسونگ گلکسی Fold

 
در وب سایت XDA اطلاعاتی در مورد پردازنده ی سامسونگ گلکسی Fold منتشر شده که در آن به SM8150 اشاره شده که کد نام پردازنده ی Snapdragon 855 می باشد. متخصصین این وب سایت در جستجوی پردازنده ی Exynos 9820 بوده اند اما نتوانسته اند مدلی را با این پردازنده پیدا کنند. 
 
این اطلاعات پیشتر بدست آمده و در مورد سامسونگ گلکسی Fold را به همراه ارائه ی دو مدل 5G و LTE و پردازنده ی Snapdragon 855 تایید شده. در این گزارش گفته شده که مدل 5G این گوشی انعطاف پذیر تنها در کره به فروش میرسد. در تست بنچمارک انجام شده این گوشی به امتیاز 3428 توسط تک هسته و به امتیاز 9703 با چند هسته دست پیدا کرده که هر دو امتیاز بسیار بالا بوده اما در مقایسه با S10 Plus که با تک هسته به 4258 و با چند هسته به امتیاز 10099 رسیده ، بسیار پایین تر میباشد. اما این امتیاز برای نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ قابل قبول می باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید