noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی A8 و گلکسی اس 9 نسخه سازمانی معرفی شد

نویسنده: farnet.ir ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱ ب.ظ مشاهده: ۴۵۴ بار
سامسونگ گلکسی A8 و گلکسی اس 9 نسخه سازمانی معرفی شد

سامسونگ گلکسی A8 و گلکسی اس 9 نسخه سازمانی معرفی شد

سامسونگ گلکسی A8 : نسخه سازمانی گلکسی اس 9 و سامسونگ گلکسی A8 به کشور آلمان راه پیداکرده است. گلکسی اس 9 از فروردین‌ماه در این کشور قابل‌خرید خواهد بود و فروش گوشی دوم نیز، از حالا آغازشده است.
 
قیمت نسخه سازمانی گلکسی اس 9 حدود 849 و قیمت نسخه سازمانی سامسونگ گلکسی A8 هم 499 یورو تعیین شده است. باید اشاره‌کنیم که هردوی این گوشی‌ها از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کنند.
 
اگر در جریان نیستید باید بگوییم که این دستگاه‌ها به قابلیت‌هایی نظیر تنظیمات Knox و فرم‌ور سازمانی یا E-FOTA مجهز شده‌اند. به این ترتیب با این‌که هر دو گوشی سامسونگ گلکسی A8 و گلکسی اس 9 به سیستم امنیتی Knox مجهز هستند اما نسخه‌های سازمانی یا Enterprise این دو گوشی برای افرادی که اطلاعات حیاتی شرکت خود را در گوشی ثبت می‌کنند گزینه بسیار مناسب‌تری محسوب خواهد شد. اگر به خاطر داشته باشید سامسونگ در پاییز گذشته نسخه سازمانی گلکسی نوت 8 را نیز در کشور آمریکا عرضه کرده بود.
 
نسخه سازمانی Galaxy A8 تا 3 سال، ماهیانه آپدیت‌های امنیتی دریافت می‌کنند و نسخه سازمانی S9 از سال چهارم، آپدیت‌های فصلی نیز دریافت خواهد کرد. هردوی این دستگاه‌ها با گارانتی دوساله تولیدکننده عرضه می‌شوند.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید