noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی نوت 10 در چهار مدل ارائه می شود

نویسنده: sammobile.com ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۶ ب.ظ مشاهده: ۴۳۹ بار
سامسونگ گلکسی نوت 10 در چهار مدل ارائه می شود

این مساله که سامسونگ گوشی های مدل S خود را در دو مدل عرضه کند در سال های اخیر به امری روتین تبدیل شده بود تا اینکه S10 را با چهار مدل مختلف ارائه نمود. این چهار مدل شامل S10e ، S10 ، S10 Plus و S10 5G می باشد اما خبر جدید از شبه جزیره ی کره این است که سامسونگ قصد دارد از این روش در ارائه ی سامسونگ گلکسی نوت 10 نیز استفاده کند. 
 
انتظار می رود سامسونگ گلکسی نوت 10 با چندین مدل مختلف ارائه گردد. دلیل ارائه ی مدل چهارم این گوشی ارائه ی 5G بوده که انتظار می رود یکی از چهار مدل ارائه شده 5G بوده و یکی دیگر نیز مدل کوچک آن خواهد بود. 
 

سامسونگ گلکسی نوت 10

 
گفته شده که سامسونگ قصد دارد موفقیت بدست آمده با S10e را با ارائه ی مدل کوچک تر بدست آورد. گوشی S10 بسیار قدرتمند بوده اما کسانی که قصد خرید آن را داشته اند اما ریسک پرداخت هزینه ی آن را نکرده اند با تهیه ی S10e از انتخاب خود راضی بوده اند. مدل کوچک نوت 10 با نمایشگر استفاده شده در نوت 9 ارائه شده و نوت 10 اصلی با نمایشگر 6.7 اینچی عرضه خواهد گردید. 
 
در خبری که امروز از کره ی جنوبی بدست رسیده به استراتژی مشابه نوت 10 و S10 اشاره گردیده اما مشخص نیست که میزان باتری مدل های مختلف نوت 10 به چه صورت خواهد بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید