noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس چرا جک 3.5 میلیمتری ندارد ؟

نویسنده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹ ق.ظ مشاهده: ۴۲۲ بار
سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس چرا جک 3.5 میلیمتری ندارد ؟

سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس چرا جک 3.5 میلیمتری ندارد ؟

کسی از عدم حضور جک 3.5 میلیمتری بر روی آن غافلگیر نشد. بسیاری پس از دیدن نوت 10 بدون جک 3.5 میلیمتری از خود پرسیده اند " چرا سامسونگ این جک را از سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس حذف کرده؟ " خب خوشبختانه وب سایت معتبر The Verge یک مصاحبه با یکی از مسئولین سامسونگ انجام داده و این سوال را از او پرسیده. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


برای شروع باید بگوییم یکی از دلایلی که او اشاره کرده ، باتری بوده که حذف جک 3.5 میلیمتری به سامسونگ این امکان را داده تا بتواند یک باتری بزرگتر ، که اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم 100 میلی آمپر به حجم باتری Note 10 و Note 10 Plus بیفزاید. به عنوان مثال می توانیم Galaxy Note 10 Plus را بگوییم که بسیار به باتری بزرگ نیاز دارد و باتری 4.300 میلی آمپری موجب شده تا مشکل کمبود باتری نداشته باشد و اگر جک 3.5 میلیمتری بر روی آن حضور می داشت ، این حجم 3.400 میلی آمپر می بود که شاید به چشم نیاید اما کارایی آن را به صورت چشمگیری کاهش می داد. علاوه اینکه حذف جک 3.5 میلیمتری موجب شده تا نوت 10 حتی همراه با داشتن S Pen و محفظه ی قرار گیری آن دارای بدنه و طراحی ظریفی باشد. 
 
اکنون اما تصمیم گیری با کاربران است که بخواهند در مورد منطقی بودن این تغییرات و دلایل حذف جک 3.5 میلیمتری نظر خودشان را بگویند. به نظر شما دلایل ذکر شده در بالا به اندازه ی کافی منطقی هستند یا خیر؟ آیا این نشانه ای از حذف فناوری جک 3.5 میلیمتری بوده یا اینکه قرار است هدفون هایی با امکان اتصال USB-C ارائه گردد یا اینکه در آینده ای نزدیک از هدفون های سیمی هم خبری نخواهد بود؟ 
 

نظر خودتان را ارسال کنید