noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی فولد و راز های نهفته آن

نویسنده: gsmarena.com ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۲۲۵ بار
سامسونگ گلکسی فولد و راز های نهفته آن

گوشی سامسونگ گلکسی فولد توجه بسیاری را به خود جلب نموده اما کمتر کسی به صورت حقیقی آن را در دست گرفته و استفاده نموده از این رو سوالات بسیاری در ذهن علاقمندان به فناوری در مورد این گوشی بوجود آمده که یکی از این سوالات که ذهن بسیاری را نیز به خود مشغول نموده تاخوردگی وسط صفحه ی این گوشی می باشد. خوشبختانه یکی از کسانی که در حال استفاده از سامسونگ گلکسی فولد بوده اطلاعات مفید را در رابطه با کاربری آن ارائه نموده که شما را در متن پاسخ های او قرار خواهیم داد. 
 
همانطور که پیشتر نیز اشاره شد تاخوردگی وسط صفحه یکی از مسائلی بوده که گاهی حتی موجب تمسخر شرکت بزرگی چون سامسونگ شده از این کاربر پرسیدیم که این خط وسط صفحه مشکل ساز بوده یا خیر؟ 
 
او در پاسخ گفت که این تاخوردگی کاملا مشخص بوده اما مانع از انجام کار نشده و اصلا امکان ندارد متوجه حضور آن در حین کار شوید. علاوه اینکه اگر آدم حساسی باشید با بالا بردن روشنایی صفحه به بیش از 70 درصد دیگر متوجه آن نخواهید شد. 
 
galaxy-fold-revealed-early-user-1
 

سامسونگ گلکسی فولداو در ادامه گفت که نگران برعکس تا کردن و شکستن نباشید زیرا لولای قرار گرفته در زیر صفحه به میزان کافی محکم بوده و اگر هم بخواهید نمی توانید آن را بشکنید. علاوه اینکه می توانید آن را در حالت نیمه باز و با زاویه ی مناسب مانند یک لپ تاپ کوچک مورد استفاده قرار دهید. 
 
سامسونگ گلکسی فولد مجهز به پردازنده ی Snapdragon 855 بوده و از نظر توان پردازش با S10 Plus قابل مقایسه بوده که در تست متوالی نسبت به S10 Plus عملکردی بهتر داشته اما در تست تصادفی عملکردی ضعیف تر داشته. بعلاوه اینکه کمی در انتقال از برنامه به برنامه ی دیگر کند بوده اما اجرای بازی آن به خوبی انجام شده. به هر حال امیدواریم در زمان ارائه ی رسمی این گوشی ، این مشکلات در نخستین گوشی انعطاف پذیر دیده نشوند.     
 

    نظر خودتان را ارسال کنید