noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی بادز و ایرپاد اپل

نویسنده: gizmodo.com ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۸ ب.ظ مشاهده: ۷۲۳ بار
سامسونگ گلکسی بادز و ایرپاد اپل

شرکت سامسونگ و اپل هر دو گوشی‌هایی محبوب تولید کرده‌اند و اکنون هر دو شرکت هدفون‌هایی واقعا بی سیم ساخته‌اند تا با دستگاه‌های خود عرضه کنند. هدفون‌های سامسونگ گلکسی بادز واقعا عالی هستند. اما آیا می‌توان گفت که بهتر از هدفون‌های AirPods اپل می‌باشند؟ این حقیقتا بستگی به این دارد که چه کسی از آنها استفاده می‌کند.

new-galaxy-buds-1

سامسونگ گلکسی بادز هدفون‌های سامسونگ گلکسی بادز به خوبی کار می‌کنند. آنان به راحتی به هر دستگاهی وصل می‌شوند. در گوش حس راحتی دارند. با یک بار شارز شش ساعت شارژ ارائه می‌دهند که یک ساعت بیشتر از هدفون‌های AirPods می‌باشد. توجه داشته باشید که جعبه شارژ جانبی هدفون‌های Galaxy Buds عمر کلی باتری آنان را به 13 ساعت می‌رساند؛ در حالی که اپل می‌گوید AirPod ها با جعبه شارژ خود 24 ساعت دوام خواهند آورد.

new-galaxy-buds-2

 صدای این هدفون‌ها عالی است؛ هر چند نه به اندازه‌ی هدفون‌های گران‌تر 170 دلاری Jabra Elite 65t و یقینا نه به اندازه‌ی Sennheiser Momentum True Wireless که 300 دلار قیمت دارند. هدفون‌های Galaxy Buds به لطف میکروفون‌های خود ـ دو عدد در داخل و دو عدد در بیرون ـ حتی در حین مکالمه نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. اما هدفون‌های مذکور از کدک‌هایی مانند aptX و AAC پشتیبانی نمی‌کنند. اگر شما نیازی به این استانداردها نخواهید داشت؛ اما اگر برایتان مهم هستند باید به فکر هدفون‌های دیگری باشید.

new-galaxy-buds-3

 اگر شما یک کاربر سامسونگ هستید می‌توانید واقعا از اتصال یکپارچه بین هدفون‌های سامسونگ گلکسی بادز و گوشی Galaxy Phone خود لذت ببرید. اگر کاربر آیفون می‌باشید، در واقع احتمال دارد که حس جمع و جور و سفت Galaxy Buds را به AirPod ها ترجیح دهید و شاید حقیقتا بخواهید 30 دلار هزینه‌ی کمتری بپردازید. با این وجود، به طور کل، هدفون‌های Galaxy Buds در مقایسه با AirPod های اپل و بسیاری دیگر از هدفون‌های گران قیمت دیگر بی نقص به نظر می‌رسند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید