noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گلکسی اس 11 فاقد جک 3.5 میلیمتری

نویسنده: sammobile ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱ ب.ظ مشاهده: ۳۱۴ بار
سامسونگ گلکسی اس 11 فاقد جک 3.5 میلیمتری

سامسونگ گلکسی اس 11 فاقد جک 3.5 میلیمتری

ممکن است تا امروز بارها و بارها در وب سایت های مختلف خبری خوانده باشید که سامسونگ قصد دارد پرچمدار آینده ی خود یعنی Galaxy Note 10 را بدون جک 3.5 میلیمتری ارائه کند. در نخستین رندرهایی که از گوشی های Note 10 و Note Pro منتشر شده اثری از جک 3.5 میلیمتری دیده نمی شود و این می تواند خبر بدی برای طرفداران سری S سامسونگ بخصوص سامسونگ گلکسی اس 11 نیز باشد. 
 
اگر سامسونگ قصد داشته باشد جک هدفون را از Note 10 حذف کند پس می توان احتمال داد که از این جک در سامسونگ گلکسی اس 11 نیز استفاده نخواهد نمود که بی تردید برای طرفداران گوشی های پرچمدار سامسونگ یک پسرفت خواهد بود. البته این تغییر با روند تغییر گوشیهای موجود در بازار انتظار می رفت و این تصمیم سامسونگ نبوده بلکه بازار نشان داده که دیگر نیازی به استفاده از جک 3.5 میلیمتری نیست.
 
نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

سامسونگ تصمیم گرفته که جک 3.5 میلیمتری را از روی گوشی های پرچمدار خود حذف کند و با ارائه ی Note 10 بدون جک 3.5 میلیمتری پیامی مشخص را در این باره اعلام خواهد نمود. سری گوشی های نوت همیشه برای کاربران حرفه ای تولید شده و اگر سامسونگ قصد داشته باشد با حذف این جک یک ویژگی تازه را به آنها اضافه کند و تنها آن را برای استفاده ی کاربران حرفه ای ارائه کند ، این امکان دارد تا از جک 3.5 میلیمتری در سامسونگ گلکسی اس 11 استفاده کند. 
 
البته این اولین باری نبوده که سامسونگ یک گوشی را بدون جک 3.5 میلیمتری ارائه نموده ، گوشی انعطاف پذیر این شرکت یعنی گلکسی فولد و گوشی Galaxy A80 فاقد این جک بوده و Galaxy Tab S5e نیز به همین گونه می باشد. اما خب این محصولات به اندازه ی پرچمداران سامسونگ مورد توجه نیستند و اگر چنین تغییری را در پرچمداران خود ایجاد کند احتمالا با انتقادات بسیاری مواجه خواهد شد. 
 
احتمالا دلیل و توجیه سامسونگ این خواهد بود که حذف این جک موجب شده تا بتواند گوشی را با ظرافت بیشتر و باتری بزرگتر اراده نماید. دلیل دیگر این شرکت کره ای می تواند این باشد که تنها شرکت اندرویدی است که پرچمداران خود را با جک 3.5 میلیمتری ارائه می کند و ایجاد این تغییر اجتناب ناپذیر شده. تنها مساله ای که می تواند از خشم طرفداران خود بکاهد این است که با هر گوشی یک جفت گلکسی بادز را به صورت رایگان بدهد. کسانی که میخواهند از هدفون های سیمی خود استفاده کنند باید از تبدیل USB-C که در داخل جعبه قرار خواهد داشت استفاده کنند. 
 
اگر جک 3.5 میلیمتری از روی گوشی های پرچمدار سامسونگ حذف شود احتمالا هیچ وقت دیگر از آن استفاده نخواهد نمود ، دقیقا مانند اتفاقی که برای باتری های قابل تعویض افتاد. این تغییر می تواند برای سامسونگ و طرفداران آن گران تمام شود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید