noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ کیبورد مجازی سلفی تایپ را در CES 2020 به نمایش می گذارد

نویسنده: samsungia ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ ق.ظ مشاهده: ۲۶۹ بار
سامسونگ کیبورد مجازی سلفی تایپ را در CES 2020 به نمایش می گذارد

کیبورد مجازی سلفی تایپ : C-Lab یا Creative Lab استارتاپی است که از سال 2012 توسط سامسونگ کلید خورده است و وظیفه ی کارمندان آن جست و جو در ایده های نوی تجاری است. این کمپانی با برپا ساختن این استارتاپ در خارج از کشور کره آن را گسترش داده است. 

هر ساله سامسونگ چند پروژه از C-Lab را در نمایشگاه CES معرفی می کند. امسال پنجمین سالی است که C-Lab در نمایشگاه CES شرکت می کند. این کمپانی اعلام کرده که قصد دارد پنج پروژه داخلی و چهار پروژه ی خارجی C-Lab را در نمایشگاه بعدی به نمایش بگذارد. پنج پروژه ی داخلی عبارتند از:
کیبورد مجازی سلفی تایپ : یک کیبورد مجازی که با استفاده از دوربین و هوش مصنوعی حرکت انگشتان را به داده های کیبورد QWERTY تبدیل می کند و نیاز به هیچ سخت افزار دیگری ندارد. 
 
Hyler: یک هایلایتر هوشمند که متن های چاپی را به متون دیجیتال تبدیل می کند و به اپلیکیشن موبایل می فرستد. به این ترتیب می توان در میان متن جست و جو نمود. 
 
Becon: ترکیبی از دستگاه علت یاب و اپلیکیشن است که وضعیت سر را می سنجد و داده ها را تحلیل می کند تا برای ریزش مو چاره پیدا کند. همه ی این ها در خانه انجام می شود. 
 
SunnySide: 
یک دستگاه نورافشان پنجره مانند که نور خورشید را به صورت مصنوعی تولید می کند و امکان دریافت ویتامین D را در فضای بسته فراهم می کند. این پنجره بر روی دیوار نصب می شود. 
 
Ultra V:از یک  دستگاه سنجش UV و یک سرویس که می تواند در دستگاه های پوشیدنی استفاده شود، تشکیل شده است. به وسیله ی این دستگاه کاربر می تواند وضعیت پوست و ویتامین D را بسنجد. 
 
به غیر از پروژه های جدید، هشت پروژه ی قدیمی C-Lab Alumni که دیگر کاملاً به یک استارتاپ تبدیل شده اند، در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات جدید خود را معرفی خواهند کرد. 

چهار استارتاپ خارجی که در CES 2020 معرفی می شوند، به شرح زیر خواهند بود:
Circulars: ربات تعاملی انسان نما به نام piBo که کارهای خانه را انجام می دهد و با استفاده از استور مخصوص خودش می توان اپلیکیشن های بیشتری به آن اضافه نمود. 
 
FITT: یک پلتفرم برای ذخیره ی داده های سلامتی و پزشکی.
 
Vtouch: سیستم کنترل مبتنی بر حرکت که به کاربران امکان کنترل دستگاه ها بدون نیاز به لمس را هدیه می کند. 
 
Smoothy: اپلیکیشن چت ویدیویی که از AR emoji سامسونگ برخوردار است. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید