noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ و هواوی در دادگاه!

نویسنده: sammobile.com ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۶ ب.ظ مشاهده: ۳۰۳ بار
سامسونگ و هواوی در دادگاه!

سامسونگ و هواوی در دادگاه!

شرکت سامسونگ هنوز در بازار موبایل با هواوی وارد رقابت نشده است. هر دوی این شرکت‌ها از سال 2016 بدین سو در دعواهای قضایی مختلفی درگیر بوده‌اند و آن زمان یکدیگر را به نقض قوانین ثبت اختراع متهم می‌کردند. پرونده‌های قضایی این دعواها در امریکا و چین تهیه شده بود، جایی که سامسونگ در بازار هر دوی آنها مشغول رقابت بود.
اکنون این دو شرکت تصمیم گرفته‌اند که دست کم در امریکا مشکلات خود را خارج از دادگاه حل کنند. این حرکت مشترک نشان می‌دهد که هواوی و سامسونگ در هفته‌ی گذشته به توافقی دوجانبه رسیده‌اند. این توافق دوجانبه اشاره کرده است که: «طرفین دعوی به توافقی دوجانبه برای توقف دعاوی رسیده‌اند و با توجه به این توافقنامه طرفین پیش بینی می‌نمایند که در چند هفته‌ی آینده مراحل ناتمام این توافقنامه را تکمیل و نهایی کنند و در نهایت شرکت هواوی متنی غیرقابل بازگشت ارائه خواهد کرد تا درخواست تجدید نظر را در 30 روز آینده لغو نماید.»
این پرونده در سال 2016 در امریکا تشکیل داده شده و در ماه سپتامبر به دادگاه کشیده خواهد شد. سپس هیأت منصفه اتهامات سامسونگ درباره‌ی نقض تعهدات صدور مجوز FRAND (عادلانه [Fair]، معقول [Reasonable] و غیر تبعیض آمیز [Non-Discriminatory]) توسط هواوی را خواهد شنید.
 هر دو شرکت از آن زمان تاکنون در حال درگیری بوده‌اند و نخواسته‌اند تصمیمی عاقلانه گرفته و از صرف منابع بیشتر در این دعوا جلوگیری نمایند. هنوز مشخص نیست که این توافقنامه دقیقا چگونه عمل خواهد کرد. ممکن است سامسونگ و هواوی پس از نهایی شدن این توافقنامه در هفته‌های آتی بیانیه‌ای عمومی درباره‌ی آن صادر کنند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید