noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ واچ اکتیو قبل از عرضه نسل دوم بهبود پیدا می کند

نویسنده: ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴ ق.ظ مشاهده: ۴۲۵ بار
سامسونگ واچ اکتیو قبل از عرضه نسل دوم بهبود پیدا می کند


سامسونگ واچ اکتیو قبل از عرضه نسل دوم بهبود پیدا می کند

با آن که Galaxy Watch یک سال سن دارد، دلایل زیادی وجود دارد که علاقه مندان منتظر ورژن بعدی ساعت جوان تر یعنی  سامسونگ واچ اکتیو باشند. Watch Active تنها با فاصله ی دو هفته از نوت 10 رونمایی شد. واضح و مبرهن است که سامسونگ بیش از هر زمان دیگری، تناسب اندام و سلامتی را جدی گرفته است و قصد دارد با ساعت های اپل رقابت کند. 
قبل از تولد نسل دوم، نسل اول Watch Active یک به روزرسانی بزرگ دریافت می کند که استفاده از سیستم عامل، شخصی سازی، پیگیری وضعیت سلامتی و تناسب اندام را بهبود می بخشد. 
رابط کاربری سامسونگ واچ اکتیو هم با طبیعی تر و  هوشمندتر می شود. بهبود App Tray UI هم به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها را سریع تر و راحت تر جست و جو کند. گزینه ی جدید Goodnight Mode با نشان دادن ساعت و سد کردن راه اعلانات کیفیت خواب شما را بالا می برد. 
 
Bixby می تواند از طریق فرمان صوتی کارهای زیادی را از روی مچ دست شما انجام دهد. به جای آن که در خانه بایستید و داد بکشید می توانید با ساعت خود حرف بزنید و دستگاه های هوشمند خانه را کنترل کنید. شاید ساعت هوشمند مقرون به صرفه ویژگی مهم ردگیری شنا را از برادر گران قیمت ترش به ارث برده باشد؛ بعد از به روز رسانی نرم افزار، ساعت به صورت خودکار شنا را ردگیری می کند.
در حالی که سامسونگ هنوز ابزار نوار قلب ECG منحصر به خود را عرضه نکرده، ساعت های هوشمند این کمپانی توانایی رصد کردن وضعیت سلامتی قلب را دارند. اگر میزان ضربان قلب شما از میزان معمول پایین تر بیاید، سامسونگ واچ اکتیو  شما را خبردار می کند. 
 
از نظر شخصی سازی، گزینه های زیادی به بندهای ساعت های سامسونگ اضافه شده است که به شما اجازه می دهد ظاهر ساعت خود را بسته به نوع استفاده تغییر دهید. می توانید بندهای چرم و یا پلاستیکی تهیه کنید. قیمت بندها از 29 دلار شروع می شود و به 200 دلار می رسد. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید