noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ نوت 10 با ابعادی کوچکتر

نویسنده: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۷ ب.ظ مشاهده: ۴۸۰ بار
سامسونگ نوت 10 با ابعادی کوچکتر

اکنون که استرس رونمایی از S10 از روی دوش سامسونگ برداشته شده می تواند با دقتی بالاتر و زمانی بیشتر بر روی طراحی پرچمدار بعدی خود تمرکز داشته باشد. در مورد این پرچمدار ، یعنی سامسونگ نوت 10 تا کنون گزارشاتی منتشر گردیده. در جدیدترین گزارش آمده که سامسونگ قصد دارد سامسونگ نوت 10 را با ابعادی کوچکتر نسبت به دیگر پرچمداران ارائه نماید. 

سامسونگ Note 10
 
اما این بدین معنا نبوده که این پرچمدار تنها با مدلی کوچک عرضه میگردد ، داشتن مدل کوچکتر یعنی مدلی بزرگ در کنار مدلی کوچکتر ارائه خواهد گردید. این نخستین باری خواهد بود که دو مدل سامسونگ نوت 10 در دست طراحی بوده و به نظر می رسد که غول کره ای پس از ارائه ی 4 مدل مختلف از سری S10 اکنون تصمیم گرفته تا سری نوت 10 خود را نیز با دو گوشی متفاوت ارائه نماید. سامسونگ با ارائه ی S10e به موفقیتی چشمگیر دست یافته و قصد دارد تا این استراتژی را در سری جدید فبلت اجرا نماید. 
 

سامسونگ نوت 10 کوچک با مشخصاتی مشابه به S10e 

   
در گزارش جدید آمده که سامسونگ قصد دارد تا نوت 10 کوچک را در بازارهای اروپا به فروش برساند. این گوشی برای کسانی که علاقه ای به  استفاده از صفحات بزرگ ندارند ارائه خواهد گردید. نوت 10 با نمایشگر 6.7 اینچی مانند S10 5G ارائه خواهد شد از این رو می توان انتظار داشت که مدل کوچک آن با نمایشگر 6.4 اینچی نوت 9 ارائه گردد. 

سامسونگ Note 10 1
 
همچنین در ادامه ی این گزارش آمده که سامسونگ قطعات مورد استفاده در این گوشی ها را به صورت جداگانه سفارش داده تا نشان دهد در تولید یک پرچمدار با صفحه ی کوچکتر و شاید سخت افزاری متفاوت مصمم است. علاوه اینکه کاربران علاقمند به صفحه ی کوچنر می توانند سامسونگ نوت 10 کوچک را با قیمتی مناسب تر نسبت به نوت اصلی تهیه کنند. 
 
این اطلاعات از شایعات بدست نرسیده و می توان به آنها استناد نمود و انتظار داشت که سامسونگ دو مدل مختلف از نوت 10 را به بازار معرفی کند. علاوه اینکه این دو مدل احتمال دارد به ترتیب با پشتیبانی از شبکه ی 4G و 5G ارائه گردند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید