noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Bixby سامسونگ نوت 10 پلاس از محل پارک ماشین عکس می گیرد

نویسنده: sammobile.com ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸ ب.ظ مشاهده: ۴۲۴ بار
Bixby سامسونگ نوت 10 پلاس از محل پارک ماشین عکس می گیرد

Bixby سامسونگ نوت 10 پلاس از محل پارک ماشین عکس می گیرد

توانایی Google Maps برای یادآوری محل پارک ماشین بسیار کمک کننده است، اما اگر آن برای شما کافی نیست می توانید از Bixby بخواهید که با عکس، محل پارک ماشینتان را به شما یادآوری کند. اگر از  Bixby بخواهید، محل پارک کردن ماشین را به شما می گوید. کسانی که از Note 10 و  سامسونگ نوت 10 پلاس استفاده می کنند، همچنین می توانند از دستیار مجازی بخواهند تا از محل پارک ماشین عکس بگیرد و سرنخ تصویری به شما بدهد.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


در حال حاضر، قابلیت ذخیره ی عکس محل پارک ماشین در انحصار خانواده ی نوت 10 است. احتمال دارد خانواده ی S10 هم به زودی به این قابلیت مجهز شوند. این به روزرسانی تغییرات دیگری هم به دستگاه های موجود می آورد. با جدیدترین ورژن   Bixby، قابلیت دیکته گفته از اول فعال است.
همچنین با دریافت به روزرسانی، دقت  Bixbyبرای پاسخ به چیزهایی که از او خواسته می شود، افزایش می یابد؛ مثلا میزان باتری هدست بلوتوثی که به تلفن وصل است. در فهرست آخرین تغییرات  Bixby از Bixby Marketplace و Bixby Capsules هم صحبت شده است. هم اکنون دسترسی به Bixby’s Home و Marketplace/Capsules به صورت جداگانه بسیار آسان شده است. 
برای بهره مند شدن از قابلیت های جدید، می بایست برنامه های  Bixby، Bixby Wake Up و Bixby Service را بروزرسانی کنید. می توانید این به روزرسانی ها را از Galaxy Store و با ضربه زدن بر روی سه نقطه ی بالای صفحه دریافت کنید. گزینه ی My page را انتخاب کنید، سپس بر روی Update ضربه بزنید. اگر هم بخواهید که محل پارک پارک ماشین خود را با جزییات ببینید، به یک  Note 10  نیاز دارید. 

نظر خودتان را ارسال کنید