noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ تب S5e و رندرهای منتشرشده از آن

نویسنده: sammobile.com ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۵۴۵ بار
سامسونگ تب S5e و رندرهای منتشرشده از آن

به تازگی چندین رندر منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ در حال کار بر روی یک تبلت جدید است. این تبلت ظاهرا قرار است سامسونگ تب S5e نامید شود؛ بنابراین امکان دارد که سامسونگ دو مدل از این دستگاه عرضه نماید. پرسش اصلی اما این است که آیا سامسونگ در روز رونمایی سری گوشی S10 در هفته‌ی آینده از سامسونگ تب S5e نیز رونمایی خواهد کرد یا خیر.
 از آنجایی که تاکنون هیچ خبر یا گزارشی درباره‌ی این دستگاه منتشر نشده و تنها شش ماه از انتشار تبلت Tab S4 گذشته است، احتمالا پاسخ منفی می‌باشد. 
البته احتمال دارد که وجود حرف e در انتهای نام S5e به معنای این باشد که این تبلت زیاد پیشرفته‌تر از Tab S4 نیست بنابراین سامسونگ می‌تواند نخست Tab S5e را منتشر کند و سپس چند ماه بعد از آن Tab S5 را به عنوان نسخه‌ی بالاتر S4 عرضه نماید. در حال حاضر جزئیات زیادی درباره‌ی این تبلت وجود ندارد؛ اما با توجه به رندرها به نظر می‌رسد که سامسونگ توانسته است تبلتی باریک‌تر بسازد.
 در این رندرها آیکون‌های رابط کاربری One UI را می‌توان بر روی صفحه مشاهده کرد. در پشت دستگاه دوربین به گوشه‌ی چپ و بالا منتقل شده و آرم برند AKG در جای خود باقی مانده است.
galaxy-tab-s4-hands-on-1 

سامسونگ تب S5e

نظر خودتان را ارسال کنید