noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ تاشو 2019 در ایونت گوگل

نویسنده: mashable.com ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶ ق.ظ مشاهده: ۲۹۳ بار
سامسونگ تاشو 2019 در ایونت گوگل

سامسونگ تاشو 2019 در ایونت گوگل


سامسونگ تاشو 2019 در ایونت گوگل : اگر بنا باشد، تلفن های همراه تاشو برگ برنده ی آینده باشند، گوگل شانس جذب کردن مردم را از دست می دهد.
با این که در سخنرانی کلیدی گوگل به سامسونگ تاشو 2019 اشاره شد، اما این گوشی در هیچ کدام از قسمت های ایونت گوگل حضور نداشت. 
بنا بود در این ایونت گوشی های تاشو در اختیار مخاطبین قرار بگیرند تا با آن آشنا شوند و عملکرد آن را از نزدیک مشاهده کنند و اطلاعاتی از آن ها به دست بیاورند. 
به نظر می رسید گلکسی فولد برای حضور در عصر جدید تلفن همراه آماده باشد. این پدیده ی جدید به استفاده کنندگان اجازه می دهد که یک تبلت را تا کنند و در جیب خود بگذارند. اما ناگهان چند هفته ی پیش عرضه ی این گوشی با مشکل مواجه شد. 

گوشی تاشو Galaxy Folder 2

صرف نظر از قیمت بالا-1980 دلار- کیفیت ساخت و ویژگی های نرم افزاری مثل پیوستگی برنامه ها که اجازه می دهد برنامه را در دو طرف صفحه باز کنید، بسیار جذاب است. همه چیز تا قبل از شکستن صفحه نمایش این گوشی خوب پیش می رفت. چند روز بعد از این که منتقدین گلکسی فولد را دریافت کردند، سیلی از گزارش های آسیب پذیری این گوشی به راه افتاد. 
یک منتقد ادعا کرد به دلیل جای گذاری بد لولا، اتصالات درون گوشی آسیب می بینند. باقی منتقدان با کندن رویه ی صفحه نمایش به جای محافظ صفحه به آن آسیب رساندند. سامسونگ برای بررسی مشکلات و تغییر طراحی عرضه ی رسمی این گوشی را به تعویق انداخت. 

galaxy-fold-silver-1
سامسونگ تاشو 2019

این اتفاق علاوه بر سامسونگ ، گوگل را هم تحت تاثیر قرار داد. شکست سامسونگ در تولید گوشی تاشو، حکایت از ضعف او در ساخت سخت افزار و نرم افزار برای این مدل گوشی ها دارد. احتمالاً گوگل هم برای تلفن تاشویش تحت فشار قرار بگیرد. چرا که در ساخت این گوشی با برندهای سامسونگ، هواوی و شیائومی همکاری کرده است.

بررسی گلکسی فولد

 تنها راه اینست که گوگل در مورد  عرضه ی تلفن های هوشمندش دست نگه دارد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید