noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ اینترنت بروزر آیا می تواند کروم را در تلفن همراه شکست دهد؟

نویسنده: phonearena.com ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱ ب.ظ مشاهده: ۴۳۹ بار
سامسونگ اینترنت بروزر آیا می تواند کروم را در تلفن همراه شکست دهد؟

سامسونگ اینترنت بروزر

سامسونگ اینترنت بروزر : کروم محبوب ترین مرورگر اینترنت در جهان و یک کراس پلت فرم است، که به راحتی با هر دستگاه اندرویدی همگام سازی شده و آماده استفاده می گردد.
 کاربران به طور گسترده ای آن را به سایر مرورگرها ترجیح داده و به نوعی از توسعه دهندگان اندرویدی می خواهند که مرورگر کروم را توسعه داده و تولید کنندگان نیز گوشی های خود را تنها با  کروم منتشر نمایند و اکثر آنها هم از این تقاضای بازار پیروی می کنند. اما در این میان ، سامسونگ سالهاست که مرورگر اختصاصی خود را توسعه می دهد .
 سامسونگ اینترنت بروزر در اوایل به عنوان برنامه ایی کند و مشکل دار شناخته می شد ولی به سرعت توسعه یافت و پیشرفت کرد و توانست به یک مرورگر سریع و قدرتمند تبدیل گردد که از بسیاری از پلاگین های مفید نیز پشتیبانی و با سایر عوامل در سراسر جهان همکاری می کند که یکی از آن ها رابط کاربری  One UI است.
از شما می پرسیم - آیا مرورگر سامسونگ را به کروم ترجیح می دهید؟ که نتیجه تقریبا 50/50 خواهد شد! نه تنها این، بعضی از مردم هم گزارش داده اند که گوشی اندرویدی دیگری نیز دارند، اما همین ممکن است نقطه ای باشد برای مراجعه به فروشگاه      Play و دانلود مرورگر سامسونگ. به نظر می رسد سامسونگ ، مرورگر بزرگی را راه اندازی کرده و شاید کروم با توجه به امپراطوری سامسونگ در تلفن های همراه باید نگران از دست دادن موقعیت خود در این زمینه باشد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید