noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساعت Galaxy Watch Active 2 با حسگر ECG و تشخیص سقوط

نویسنده: sammobile.com ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷ ب.ظ مشاهده: ۴۰۵ بار
ساعت Galaxy Watch Active 2 با حسگر ECG و تشخیص سقوط

ساعت Galaxy Watch Active 2 با حسگر ECG و تشخیص سقوط

بعد از آن که ساعت Galaxy Watch Active 2 ساخته شد، عکس هایی از آن منتشر گردید. هم اکنون ما اطلاعات زیادی از دستگاه پوشیدنی داریم، مخصوصاً در مورد قابلیت های مربوط به سلامتی آن. همانطور که قبلاً هم گفته شده بود، ساعت هوشمند Active 2 در دو سایز 40 میلی متری و 44 میلی متری در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. طراحی این ساعت مثل مدل قبلی است و فاقد حاشیه ی چرخان است. 
یک منبع موثق گزارش داده که ساعت Galaxy Watch Active 2  می تواند با سری چهارم ساعت های اپل رقابت کند و دارای حسگر  ECG است. این قابلیت امکان ضبط نوار قلبی را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد. همچنین این برنامه اجازه می دهد در مواقعی که ضربان قلب، غیر طبیعی مثلاً کند، سریع یا نامنظم است، آن را ضبط کرد، سپس این داده ها را به یک پزشک ارائه کرد تا نظر تخصصی و پزشکی دریافت نمود. 

 ساعت Galaxy Watch Active 2
این مچ بند با بررسی ریتم قلب در پس زمینه حتی می تواند بیماری فیبریلاسیون دهلیزی را تشخیص دهد. این بیماری شایع ترین نوع از آریتمی قلبی می باشد که اگر درمان نشود منجر به سکته ی مغزی می گردد. بنابراین باید قدر این قابلیت را در مچ بندهابی سلامتی دانست. همانطور که از اپل خواسته شده تا مجوز FDA را دریافت کند، احتمالاً سامسونگ هم موظف است این مجوز را اخذ کند. بنابراین احتمال دارد این قابلیت در زمان عرضه بر روی دستگاه فعال نباشد. 
Galaxy Watch Active 2 همچنین قابلیت تشخیص سقوط را داراست. این قابلیت در مچ بند سامسونگ به همان صورتی است که در سری چهارم ساعت های اپل کار می کند. اگر ساعت تشخیص دهد که دارنده ی ساعت به زمین افتاده است، آژیر می کشد و ویبره می زند تا صاحبش را به هوش بیاورد، اگر پاسخی دریافت نکند با اورژانس تماس می گیرد و به شماره تلفن های اورژانسی ذخیره شده پیام می فرستد. 
زمان عرضه ی  Watch Active 2 مشخص نیست. برخی معتقدند این مچ بند در کنار نوت 10 در روز هفتم آگوست رونمایی می شود. سامسونگ اخبار منتشر شده را در مورد این پوشیدنی تایید نکرده است. پس منتظر خبرهای بعدی باشید. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید