noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساعت Galaxy Fold Watch شگفتی 2019

نویسنده: sammobile.com ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷ ب.ظ مشاهده: ۲۳۹ بار
ساعت Galaxy Fold Watch شگفتی 2019

ساعت Galaxy Fold Watch : با اینکه گوشی Galaxy Fold هنوز آغاز به فروش رسمی نشده اخبار و شایعات بسیاری در مورد گوشی انعطاف پذیر آینده ی این شرکت که احتمالا با نامی مشابه به ساعت Galaxy Fold Watch ارائه می گردد ، منتشر شده. این گوشی ساعت هوشمند را هم مانند یک گوشی و هم مانند یک ساعت می توان استفاده نمود. اما خیلی هیجان زده نشوید زیرا این فقط به عنوان یک طرح ثبت شده و تعداد بالایی از این طرح ها روزانه ثبت شده و برای همیشه بایگانی میشوند. 
 
اما حتی فکر کردن به این مساله که می توانید گوشی خود را بر دور مچ ببندید می تواند جالب باشد. نخستین نکته می تواند این باشد که دیگر نیازی به تهیه ی یک ساعت هوشمند نداشته و نقش یک ساعت و یک گوشی را برای شما ایفا می کند. دوم اینکه این انعطاف پذیری موجب شده تا بتوانید همیشه و همه جا گوشی خود را همراه خود داشته باشید. 
 
galaxy-fold-watch-1
 

ساعت Galaxy Fold Watchدر طرحی که در بالا مشاهده می کنید این ساعت دارای یک مکانیزم تاشو پیشرفته بوده تا علاوه بر تا نمون نمایشگر ، از شکسته شدن مکان تا خورده جلوگیری به عمل آورد. در لبه های بالایی این ساعت نیز دو آهنربا قرار گرفته تا ریسک باز شدن از دور موچ به زمین خوردن آن به حداقل برسد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید