noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا ساعت واچ اکتیو 2 ضد آب است ؟

نویسنده: androidcentral ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵ ق.ظ مشاهده: ۳۴۴ بار
آیا ساعت واچ اکتیو 2 ضد آب است ؟

آیا ساعت واچ اکتیو 2 ضد آب است ؟ 

ساعت واچ اکتیو 2 با هدف داشتن دوام بالا طراحی و ساخته شده و داشتن استاندارد 5ATM نشان دهنده ی این است که این ساعت، مقاوم در برابر آب می باشد و می تواند تا عمق 50 متری فشار را تحمل کرده و آسیبی به آن وارد نشود. البته این عمق تنها در آب شیرین و شفاف مانند استخر بوده و بهتر است با آن در آب شور شنا نکنید. علاوه اینکه این ساعت مجوز IP68 و MIL-STD-810G را نیز از ارتش آمریکا دریافت کرده که نشان دهنده ی مقاومت بالای آن در شرایط مختلف می باشد و از ارتفاع های بیش از 10 متری سقوط کرده و آسیبی به آن وارد نشده، در دماهای مختلف نیز پایدار بوده و کاملا در برابر گرد و غبار و شن مقاوم می باشد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
اگر به خاطر داشته باشید قرار بود مدل پیشین ساعت واچ اکتیو 2 هوشمند که سال گذشته ارائه شد با ویژگی دنبال کردن شنا ارائه گردد که اینطور نشد اما با ارائه ی مدل تازه ی این ساعت اوضاع تغییر کرده و آپدیت های فراوانی به این ساعت اضافه گردیده که ویژگی هایی چون رصد کردن شنا ، هشدار ضربان قلب ضعیف را به آن اضافه کرده و هوش مصنوعی بیکسبی تعبیه شده در آن را نیز ارتقاء بخشیده است.
 
ساعت واچ اکتیو 2 دارای ویژگی های مشابه بسیاری با مدل پیشین بوده اما در تستی که در مورد ویژگی تازه ی آن یعنی دنبال کردن شنا انجام شده توانسته همه را شگفت زده کند و با دقتی بالا شنای شخص را دنبال کرده و میزان کالری مصرفی آن را نیز به نمایش بگذارد. 
 
عکس 1
 
علاوه بر اینکه پیش از آغاز شنا می توانید از ویژگی Water Lock Mode استفاده کنید تا در حین شنا اگر دستتان با صفحه ی نمایشگر آن برخورد داشت مانع از محاسبه ی مسافت طی شده و کالری سوزانده نشود. فعال کردن این ویژگی نیز موجب خواهد شد تا قابلیت های روشن ماندن تصویر را AOD و با ضربه روشن شدن تصویر به صورت موقت غیر فعال شوند. زمانی که شنا کردن به پایان رسید کافیست دکمه ی Home ساعت را برای مدتی کوتاه نگه دارید تا این ویژگی غیر فعال شود. توجه داشته باشید 5ATM گواه ضد آب بودن این ساعت نبوده و فقط مقاومت بالا آن را نشان میدهد و سامسونگ اعلام کرده در صورت شیرجه زدن و تغییر دمای ناگهانی امکان دارد به آن آسیب وارد کند. پس از شنا در آب استخر آن را با پارچه ای نرم خشک کنید و اگر در آب شور شنا کرده اید ابتدا آن را شسته و سپس خشک نمایید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید